Jak využít blogery, abyste získali co nejvíc? - DRUHÝ TERMÍN

4. duben
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Školení Jak spolupracovat s blogery je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak svůj e-shop zviditelnit díky blogerům. Řekneme vám, kde blogery hledat, jak s nimi komunikovat a co od spolupráce očekávat. Vše prakticky a s ohledem na váš konkrétní e-shop a vaši cílovou skupinu. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 26. 3. 2019.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10


Co na školení zjistíte?

  • Kde hledat ty správné blogery
  • Jak je oslovit, aby vám odpověděli
  • Kdy je využít a jaké formy může spolupráce mít
  • Co od spolupráce očekávat a jak ji vyhodnotit


Někdy je vhodnější využít velkého influencera, ale jindy je lepší vyhledat si více menších tzv. mikroinfluencerů a začít spolupracovat s nimi.
Ke školení se postavíme spíše jako k workshopu, kde bychom se bavili o vašich projektech a probrali nápady, jak blogery využít. Řekneme si o očekáváních, ale také o reálných výsledcích, co spolupráce přináší. Probereme si, kdy je dobré využít velký blog a kdy zase ten menší.
Hlavními otázkami našich klientů bývá, jak správně blogery oslovit, co jim nabídnout za jejich spolupráci a co za to od nich chtít. Stejně důležité je i vyhodnocení spolupráce – tedy jaké přínosy má.
Chcete vědět, proč s blogery spolupracovat a jak začít? Přijďte.

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce v prvním nebo druhém nabízeném termínu.

Adam Ježek

Adam Ježek

Oblasti SEO a UX se věnuje již 7 let. Za tu dobu pomohl vyrůst mnoha menším e-shopům a také řeší problémy těch opravdu velkých. Adam je majitelem agentury GetFound, která se specializuje na linkbuilding a práci s blogery. Rád vymýšlí propojení projektů a navazování spoluprací s blogery a využívání jejich dosahu k propagaci značky.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10