Heureka a biddovací nástroje

1. červen
10:30 - 14:30

Již proběhlo

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy další speciální akci. Ve spolupráci s nákupním rádcem Heureka.cz proběhne setkání na téma biddingu a biddovacích nástrojů. Kromě zástupců Heureky tak mají členové APEK možnost setkat se s pěti zástupci biddovacích nástrojů, kteří představí své produkty a jejich výhody. Účast na akci je pro člen APEK tradičně zdarma a není omezena počtem účastníků na člena!

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Oslovte na Heurece správné zákazníky a podpořte vhodné produkty – zkuste automatické biddování, ušetří vám nejen peníze, ale i čas. Je opravdu biddovací nástroj, který vám pomůže? To vám ukáže šéf analytiky v Heurece na vybraných statistikách. Po úvodní řeči čísel pak budou mít prostor pro prezentaci a vlastní analýzy samy biddovací nástroje.

10:30 - 10:45
Úvodní slovo Heureka.cz

Přednášející:

Michal Buzek Michal Buzek Michal vede v Heurece od října 2017 nově vzniklé analytické oddělení. Jeho cílem je rozvíjet pomocí dat Heureku směrem k zákazníkům i e-shopům. Před tím skoro deset let vedl analytiky v Seznam.cz a krátce sbíral zkušenosti i v Moneta Money bank. Od roku 2015 provozuje s přáteli web overenorodici.cz, kde sdílí s komunitou rodičů recenze na baby-friendly místa a pro Stream.cz natočili pořad Výleťáček, kde jsou tipy, kam vyrazit s dětmi.
Heureka.cz
10:45 - 11:15
BEED

Beed je automatický nástroj, který spravuje pozice vašich produktů pomocí nastavených pravidel. Informace o nákladech na každý produkt si Beed bere přímo z administrace srovnávačů. Pro maximální přesnost počítá Beed výkon produktů podle měření Google Analytics. Pomocí nastavených pravidel nakonec Beed vypočítá CPC pro každý produkt a doplní je do XML feedu.

Přednášející:

Jan Mayer Jan Mayer Honza se zabývá datovou analytikou pro eshopy už 5 let. V Datawepsu zodpovídá za všechny nástroje v portfoliu – price monitoring, inteligentní pricing, product portfolio management a automatizované biddování na zbožových srovnávačích.
Dataweps
11:15 - 11:45
BIDDING FOX

Bidding Fox je bidovací nástroj pro správu inzerce na Heurece. Dokáže nastavit a řídit strategii bidování, a tím zvýšit tržby nebo snížit náklady na inzerci. Dobrá práce s automatickým biddingem vám pomůže dosahovat vyšších tržeb. A Bidding Fox umožňuje efektivnější bidování skrze strategie, které vyhovují zrovna vašemu e-shopu.

Přednášející:

Jiří Guňka Jiří Guňka Jirka se podílí na vývoji aplikace a dělá zprostředkovatele mezi vývojáři a uživateli aplikace. Vidět ho můžete také jako školitele na workshopu Jak na automatický bidding pomocí Bidding Foxu. Aplikaci tak zná nejlépe a rád vám zodpoví vaše otázky.
Bidding Fox
11:45 - 12:05
Coffee Break
12:05 - 12:35
MAGIC SCRIPT

Magic Script! Inteligentní bidding algoritmus s lidskou kontrolou optimalizuje výkon PPC na Heureka CZ/SK, Google AdWords, Google Shopping, Zboží.cz. S Magic Script! dokážete ovládat výkon PPC kampaní pro e-shop v 15-ti zemích na PNO, obrat a rozpočet naráz. Magic Script! algoritmus pojící rychlost počítače a cit člověka, protože automatizuje statistiky výpočtu návratnosti po kliku, zároveň nabízí každodenní kontrolu bidding specialistou.

Přednášející:

Pavol Adamčák Pavol Adamčák Predtým ako som sa začal naplno venovať budovaniu firmy na automatizovanie riadenie online kampaní naprieč PPC platformami v Magic Scripte o mne napisali v Google CZ toto: • Vybudoval úspěšný mezinárodní online marketingový tím v ui42 digital • Jeho klíčovým úkolem bylo nastavení co nejvýkonnější online marketingové strategie a hledání inovací pro akceleraci růstu klíčových ecommerce partnerů • ui42 digital byla v 2017 nejrychleji rostoucí slovenskou agenturou - meziroční růst je 5x vyšší než průměrný růst na trhu • Nejúspěšnější exportní agentura na Slovensku pro CEE region • Probojovali se do Google programu Agency of the Future
MagicScript
12:35 - 13:05
BIDDING MANAGER

BiddingManager je unikátní systém který na jednom místě hromadí statistiky z Heureky CZ/SK a Zboží.cz a přehledně je kategorizuje. BiddingManager poskytuje také cenná data, která v administraci zbožových porovnávačů nenajdete. Mít data na jednom místě vám usnadní vyhodnocování inzerce a potažmo bidování. V rozhraní efektivně filtrujete data a nastavujete výši cpc vašim produktům. Bidovat produkty přitom můžete manuálně nebo automaticky. Pro nejzajímavější produkty doporučujeme využít Auto-bidding, v rámci něhož se vybrané produkty přeceňují 4x denně. S BiddingManagerem můžete bidování upravovat každý den, nad nastavováním totiž strávíte zlomek času.

Přednášející:

Michal Štorkán Michal Štorkán Michal sbírá zkušenosti v online marketingu už přes 10 let. Poslední 4 roky ale zasvětil jen zbožovým porovnávačům. Je certifikovaným Heureka specialistou a se svým týmem vyvinul nástroje BiddingTools a BiddingManager, které automatizují bidování na Heurece a Zboží. Aktuálně pracuje na dalších vychytávkách, které e-shopům na zbožácích zefektivňují inzerci, šetří čas i peníze, a hlavně zjednodušují život.
BiddingManager
13:05 - 13:35
BIDDING TOOLS

BiddingTools zajišťuje zbožákový full servis. Jejich bidovací automat nastavuje ceny za proklik na Heureka CZ/SK a Zboží.cz tak, aby byla inzerce pro e-shop co nejziskovější. Správa bidování je v rukou zkušených specialistů na srovnávače. Kromě bidování zajišťuje BiddingTools e-shopům také další služby jako poradenství, párování produktů, audit a nastavení účtů na srovnávačích, audit XML feedů, podklady pro cenotvorbu, a seznam TOP nejprodávanějších produktů dle Heureky v kategorích, ve kterých inzerujete.

Přednášející:

Rostislav Urbánek Rostislav Urbánek Rosťa je ředitelem Biddingtools Group s.r.o. a tvoří vizi rozvoje – firmy i osob v ní. Profesně se formoval v zahraničí, ve službách. Vnímá obchod i z pozice klienta a dokáže se vcítit do jeho potřeb. Proto se pasoval do role průvodce, který vám ukazuje a vysvětluje, co všechno umíme a v čem dokážeme na zbožácích pomoci.
BiddingTools
13:35 - 13:50
Coffee Break

13:50 - 14:30
Diskuze

Jan Mayer

Jan Mayer

Honza se zabývá datovou analytikou pro eshopy už 5 let. V Datawepsu zodpovídá za všechny nástroje v portfoliu – price monitoring, inteligentní pricing, product portfolio management a automatizované biddování na zbožových srovnávačích.

Jiří Guňka

Jiří Guňka

Jirka se podílí na vývoji aplikace a dělá zprostředkovatele mezi vývojáři a uživateli aplikace. Vidět ho můžete také jako školitele na workshopu Jak na automatický bidding pomocí Bidding Foxu. Aplikaci tak zná nejlépe a rád vám zodpoví vaše otázky.

Pavol Adamčák

Pavol Adamčák

Predtým ako som sa začal naplno venovať budovaniu firmy na automatizovanie riadenie online kampaní naprieč PPC platformami v Magic Scripte o mne napisali v Google CZ toto: • Vybudoval úspěšný mezinárodní online marketingový tím v ui42 digital • Jeho klíčovým úkolem bylo nastavení co nejvýkonnější online marketingové strategie a hledání inovací pro akceleraci růstu klíčových ecommerce partnerů • ui42 digital byla v 2017 nejrychleji rostoucí slovenskou agenturou - meziroční růst je 5x vyšší než průměrný růst na trhu • Nejúspěšnější exportní agentura na Slovensku pro CEE region • Probojovali se do Google programu Agency of the Future

Rostislav Urbánek

Rostislav Urbánek

Rosťa je ředitelem Biddingtools Group s.r.o. a tvoří vizi rozvoje – firmy i osob v ní. Profesně se formoval v zahraničí, ve službách. Vnímá obchod i z pozice klienta a dokáže se vcítit do jeho potřeb. Proto se pasoval do role průvodce, který vám ukazuje a vysvětluje, co všechno umíme a v čem dokážeme na zbožácích pomoci.

Michal Štorkán

Michal Štorkán

Michal sbírá zkušenosti v online marketingu už přes 10 let. Poslední 4 roky ale zasvětil jen zbožovým porovnávačům. Je certifikovaným Heureka specialistou a se svým týmem vyvinul nástroje BiddingTools a BiddingManager, které automatizují bidování na Heurece a Zboží. Aktuálně pracuje na dalších vychytávkách, které e-shopům na zbožácích zefektivňují inzerci, šetří čas i peníze, a hlavně zjednodušují život.

Michal Buzek

Michal Buzek

Michal vede v Heurece od října 2017 nově vzniklé analytické oddělení. Jeho cílem je rozvíjet pomocí dat Heureku směrem k zákazníkům i e-shopům. Před tím skoro deset let vedl analytiky v Seznam.cz a krátce sbíral zkušenosti i v Moneta Money bank. Od roku 2015 provozuje s přáteli web overenorodici.cz, kde sdílí s komunitou rodičů recenze na baby-friendly místa a pro Stream.cz natočili pořad Výleťáček, kde jsou tipy, kam vyrazit s dětmi.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint Dvouletky 529/42 Praha 10