Google Analytics II.

2. říjen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Tento seminář je určený pro pokročilé uživatele systému Google Analytics. Dozvíte se více o využití systému v e-commerce a jak jej využívat pro malé a střední e-shopy. Školení povede populární Jan Tichý.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Na školení se seznámíte s pokročilejším využitím Google Analytics pro e-commerce projekty, je tak určené pro zkušenější uživatele než Google Analytics I., které semináři předchází. Zorientujete se v tom, co vše je vhodné sledovat v případě běžného e-shopu. Dozvíte se zajímavé postupy a triky při nastavení měření i sledování různých metrik. Zjistíte, proč jsou reálná čísla odlišná od těch, co vám ukazují měřicí nástroje. Naučíte se vyhodnocovat efektivitu jednotlivých zdrojů návštěvnosti i správně interpretovat jinak poněkud zavádějící reporty.

Jan Tichý

Jan Tichý

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. Je oficiální Google Certified Trainer.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10