Google Analytics I.

17. září
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Seminář, který je vhodný pro úplné začátečníky v práci s Google Analytics. Školením vás provede již tradičně Jan Tichý. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej nastavit, využívat a jaké jsou principy základních reportů.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Na školení se seznámíte s měřicím systémem Google Analytics. Naučíte se, jak si založit a nastavit nové měření pro svůj web a jak správně strukturovat svůj účet. Zorientujete se v novém uživatelském rozhraní. Google Analytics a jeho základních reportech. Dozvíte se o důležitých metrikách, které je vhodné sledovat, a co vlastně znamenají. Zjistíte, jak správně pracovat s klíčovými slovy, ověřit či navrhnout správný obsah a strukturu webu, jít naproti fulltextovým vyhledávačům či PPC kampaním.

Jan Tichý

Jan Tichý

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. Je oficiální Google Certified Trainer.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10