Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN

6. listopad
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Michal Koubek pomáhá malým i větším e-shopům s finančním řízením, kterému se věnuje posledních 15 let. Podílel se na řízení řady firem z mnoha oblastí, pomáhal jim s tvorbou business plánu, financováním zásob, získáváním bankovních úvěrů, oslovováním investora nebo s řešením velkých finančních krizí. Současně se podílel i na prodeji, nákupu či založení nových společností. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 30. 10. 2019.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

V rámci školení vám ukáži základní metody finančního řízení. Zjistíte, jak můžete získávat a zpracovávat důležitá finanční data, díky čemuž se budete ve svém podnikání mnohem kvalifikovaněji a efektivněji rozhodovat. Chci vám také dokázat, že finanční řízení firmy může zvládnout i laik, že je jednoduché a že s ním můžete začít ihned.


Školení je určeno především malým a středním e-shopům, co nemají nebo si nemohou dovolit najmout finančního ředitele a možná dosud finance příliš neřešily, ale chtěly by začít.
 

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce v prvním nebo druhém nabízeném termínu.

Michal Koubek

Michal Koubek

V oblasti financí se pohybuji posledních 17 let. 14 let jsem pracoval ve finanční skupině PPF na různých pozicích v Čechách a v Rusku. Poslední roky pracuji také jako nezávislý konzultant v oblasti finančního řízení.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10