Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o.

8. listopad
00:00 - 23:59

Již proběhlo

Jak být úspěšným specialistou v časech silných generalistů? Případně, jak se od nich odlišit natolik, aby to spotřebitel opravdu vnímal? O to se s vámi podělí na již třetí Exkurzi u člena APEK Tomáš Matějček, ředitel společnosti MEGAPIXEL s.r.o.

Místo konání: Centrum digitální fotografie, Komunardů 42, Praha 7

Účastníci exkurze budou mít možnost si prohlédnout prodejnu, během čehož se Tomáš Matějček dotkne několika klíčových témat. Dále se společně posadíme v ateliéru, ve kterém bude prostor na krátkou prezentaci a diskuzi.

Megapixel je jedním z nejstarších eshopů v Čechách a patří mezi průkopníky rozvoje obou prodejních kanálů současně (jak kamenných prodejen, tak i e-shopu). Je na špičce mezi obchodníky v pochopení důležitosti práce se zákaznickou spokojeností, kdy například NPS měří již od konce roku 2013 a aktivně pracuje se zpětnou vazbou. A to včetně propojení na KPI prodejců a jejich variabilní složku mzdy.

Exkurze je již tradičně určena především pro majitele a ředitele internetových obchodů. Kapacita je omezena pouze na jednoho zástupce člena APEK.

Tomáš Matějček

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Centrum digitální fotografie Komunardů 42 Praha 7