EU Day - expanze do Maďarska

29. leden
11:00 - 14:00

Již proběhlo

Plánujete expanzi do zahraničí? Chystáte se prodávat do Maďarska? Pak byste neměli propásnout lednový APEK EU Day, který pro naše členy připravujeme. Podrobnosti průběžně doplňujeme!

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

11:00 - 11:05
Úvodní slovo

Přednášející:

Jan Vetyška Jan Vetyška Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK)
11:05 - 11:20
Nová studie APEK Maďarský e-commerce trh 2019/2020

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) si pro své členy připravila podrobnou studii maďarského e-commerce trhu. Dozvíte se v ní všechny potřebné informace, které pro expanzi do Maďarska budete potřebovat. Od základní makroekonomických dat přes nabídku dopravců až po nejvýznamnější konkurenty v daných kategoriích. To vše najdete v nové studii, kterou vám představí projektový manažer APEK Martin Svoboda.

11:20 - 11:45
Expanze do Maďarska pod lupou Heureky

Maďarský trh nabízí velké příležitosti pro české i slovenské e-shopy. A jak se těchto příležitostí správně chopit? Má smysl do Maďarska s vaším zboží či službami expandovat? Máte potenciál urvat si kus zahraničního trhu pro sebe? Na to se vám pokusíme dát rady a tipy během naší přednášky. Jak je trh velký, jak roste a jak se chovají místní spotřebitelé? Jaké účetní a právní bariéry vás čekají, a co vše je potřeba si před vstupem na trh zjistit a co analyzovat? Jak funguje naše platforma Arukereso a mnohem víc. V neposlední řadě vám také představíme, s čím vším vám dokážeme během expanze pomoci.

Přednášející:

Jan Kotek Jan Kotek Honza má v Heurece na starosti oddělení Business development. Jeho cílem je, aby Heureka neustále zlepšovala svoje produkty a služby pro e-shopy, do kterých patří i pomoc e-shopům při zahraniční expanzi.
Heureka
11:45 - 12:10
Logistika do Maďarska

Řešíte otázku exportu a rádi byste se prosadili na zahraničních trzích? Mám pro vás jasný tip: Maďarsko. Ode mě získáte kompletní informace o Maďarsku: segmentace online trhu, "must have" specifika, která jsou pro zákazníky důležitá při nákupu, case study "zahraniční eshopy na maďarském trhu", logistika do Maďarska jakož i další užitečné informace.

Přednášející:

Marianna Pajda Marianna Pajda Marianna Pajda působila jako marketingová specialistka a webdesigner, poté se zaměřila na internetový obchod. V současné době řídí logistickou firmu Csomagküldő.hu (člen Packeta Group, do které spadá i Zasilkovna.cz), poskytuje odborné poradenství maďarským e-shopům při expanzi do zahraničí, je odborníkem na maďarsky e-commerce trh, řečníkem na mezinárodních e-commerce konferencích a logistických workshopech, mluví 7 jazyky.
Zásilkovna s.r.o.
12:10 - 12:30
COFFEE BREAK
12:30 - 12:55
PPC Bee - Jak na automatizované PPC kampaně v Maďarsku

Jak na automatizované PPC kampaně v Maďarsku? Seznámíme vás s efektivními postupy, které vám umožní s PPC kampaněmi při expanzi pracovat tak, abyste eliminovali zbytečné rutinní činnosti a mohli se věnovat důležitějším strategickým aktivitám. Zároveň vám odhalíme, jaká mají v Maďarsku PPC kampaně specifika, a jak vám je pomůže automatizace překonat.

Přednášející:

Petra Pacáková Petra Pacáková Petra se věnuje online marketingu přes 9 let. Má zkušenosti z digitálních agentur a in-house marketingových týmů. Dnes se stará o marketing v PPC Bee a klientům pomáhá z automatizace vytěžit maximum.
PPC Bee s.r.o.
12:55 - 13:20
Maďarsky snadno a rychle

Co všechno je třeba udělat před vstupem na zahraniční trh a co vás bude provázet po vstupu na něj. Zaostřeno na Maďarsko! Ukázky z praxe po třech letech úspěšného provozování e-shopu kytary.hu

Přednášející:

Filip Černý Filip Černý Filip působí v kytary.cz jako marketingový ředitel již řadu let. Kromě 2 kamenných prodejen a e-shopu v ČR, provozuje společnost dalších 11 zahraničních e-shopů, pořádá svůj vlastní festival pro hudebníky, provozuje hudební magazín Frontman a chlubí se velmi úspěšným YouTube kanálem.
Kytary.cz
13:20 - 13:45
Alza - expanze do Maďarska

Největší český e-shop zahájil svou expanzi do Maďarska v roce 2016 s jasným cílem – dostat se běh 5 let mezi špičku tamní e-commerce. A to se podařilo, již nyní patří Alze 4. místo v žebříčku největších internetových prodejců v Maďarsku. Jaká k tomu vedla cesta a jaké jsou charakteristiky HU trhu, to na semináři poodhalí Jaromír Řánek, Business Development Director Alza.cz, který vám nastíní také náležitosti a ceny tamní komunikace, produktové nástrahy a otevře i téma maďarské logistiky.

Přednášející:

Jaromír Řánek Jaromír Řánek Jaromír Řánek v Alze působí přes 8 let. Za tu dobu vedl v Alze několik oddělení, jeho znalosti problematiky tak jdou do hloubky a mají značné přesahy do různých oblastí byznysu včetně zahraniční expanze firmy. Jaromír se kromě práce věnuje rodině, velmi rád sportuje a jako vášnivý cestovatel vyráží na dobrodružné cesty výhradně jako baťůžkář.
Alza
13:45 - 14:00
Networking

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10