E-Business Forum 2017

25. září
08:30 - 17:00

Cena: 2 800 Kč

Registrovat

Nestagnujte. Expandujte! Vstoupit na zahraniční trh, obměnit sortiment, růst nebo pozměnit strukturu firmy? Dorazte 25. 9. a zjistěte, kudy vede cesta k úspěchu.

Místo konání: NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH, Náměstí Míru 820/9, Praha 2, 120 53

Tomáš Braverman

Tomáš  Braverman

Tomáš zastává pozici ředitele Heureky pro Českou republiku a Slovensko od roku 2013. Stará se o hladký chod celé firmy a jeho cílem je Heureku strategicky rozvíjet a posilovat její pozici jedničky na trhu. Před svým nástupem do Heureky působil a sbíral zkušenosti v oblasti e-commerce ve společnosti Internet Retail, která provozuje internetový obchod Kasa.cz a Hej.sk, kde zastával místo výkonného ředitele pro Slovensko a Polsko. Ve volném čase se věnuje rodině, velmi rád vaří a sportuje.

Tomáš Čupr

Tomáš Čupr

Tomáš Čupr je zakladatelem online supermarketu Rohlik.cz (2014), DámeJídlo (2012) a Slevomatu (2010) a partnerem v investiční skupině Enern. V současné době Tomáš řídí Rohlik.cz, jehož letošním cílem je obrat okolo 1 mld. Kč.

Vít Endler

Vít Endler

Vít Endler nastoupil do skupiny NetRetail Holding (MALL.cz) jako country manager polského MALL.pl, který dostal z nuly k miliardovému obratu. 2 roky pak vedl celou skupinu NetRetail Holding. Po úspěšném prodeji firmy do skupiny Rockaway a nově vzniklé MALLGroup, je nyní odpovědný za polský trh. Executive chairman a General manager MALL.pl (MALLGroup) V roce 2017 se stal také co-ownerem projektu Virtooal.com, který díky technologii virtuálního zrcadla přibližuje on-line nákupy reálnému nakupování.

Pavlína Louženská

Pavlína  Louženská

Pavlína Louženská má v agentuře 2FRESH na starosti tým, který se věnuje inovacím a produktům. Dříve vedla marketing v online obchodě s módou ZOOT a výkonnostní agentuře H1.cz. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes čtyři tisíce aktivních členek. Je členkou správní rady Transparency International a patronkou Social Impact Awards. Píše blog o módě a millenials pavlinaspeaks.tumblr.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_speaks.

Jakub Šulák

Jakub Šulák

Jakub je e-commerce konzultant, investor do zajímavých online projektů a vlastník agentury Shockworks. Poslední 4 roky se zabývá především expanzí e-shopů do zahraničí a budováním e-shopů napříč Evropou. V posledních 12 měsících se mu podařilo expandovat jeden projekt na celkem 10 nových trhů, především ve východní Evropě.

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH Náměstí Míru 820/9 Praha 2, 120 53