E-Business Akademie - Trendy v online platbách

29. květen
09:00 - 12:30

553 Kč pro členy

851 Kč pro nečleny


Již proběhlo

Dovolujeme si Vás pozvat na druhé letošní setkání ze série E-Business Akademie, které pořádá ve čtvrtek 29. května 2014 Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s agenturou TUESDAY Business Network, tentokrát na téma online plateb.

Místo konání: Galerie Café Louvre, Národní 1987/22, Praha 1

Internetové obchodování je stále na vzestupu a společně s tím přichází celá řada možností, jakou formu platby zákazníkům nabídnout. Jaké jsou aktuální trendy v zahraničí a u nás? Co se chystá nového a proč by vás to mělo zajímat? V čem je jiná platba přes mobil? Na E-Business Akademii si představíme nové možnosti plateb a zhodnotíme ty stávající. V panelové debatě se pak zaměříme primárně na to, jak se na nové trendy dívají přímo obchodníci.

Hlavní témata:

  • Zahraniční trendy
  • Novinky na českém trhu
  • Mobilní e-commerce
  • Pohled obchodníků – co si o trendech a novinkách myslí lidé z praxe

 

Další informace naleznete zde.

 

Registrace na E-Business Akademii na téma online platby.

09:00 - 09:30
Registrace účastníků

Přijďte včas na ranní kávu a lehké občerstvení.

09:30 - 09:35
Úvodní slovo - zahájení setkání

Úvodní slovo - zahájení setkání

09:40 - 10:00
Aktuální trendy a inovace v on-line platbách

Zákazníci se již nebojí používat karty i k placení na internetu a doba dobírek či bankovních převodů se tak pomalu stává minulostí. To dává provozovatelům e-shopů šanci výrazně zefektivnit prodejní proces. Bezpečí, rychlost a maximální automatizace – to vše mohou platby kartou přinést vám i vašim zákazníkům, pokud je vhodně nastavíte. Ve své prezentaci se budeme věnovat aktuálním trendům českého e-commerce, představíme zajímavé inovace čerstvě dostupné na trhu a na praktických příkladech si vyzkoušíme, jak je využít.

10:05 - 10:25
Mobilní e-commerce

Mobilní e-commerce

10:30 - 10:45
Nakupování online je zábava,ale...

Prezentace se zaměří na hlavní “brzdy” v nákupním procesu, které můžou snížit úspěšnost dokončení objednávky online. Dále porovnáme nákupní zvyky a specifika českých online zákazníků s ostatními státy (“dobírka na ústupu a jak dál?”)

10:50 - 11:45
Panelová diskuse - moderuje Petr Koubský, TUESDAY Business Network

Panelová diskuse - moderuje Petr Koubský, TUESDAY Business Network

11:45 - 12:30
Coffee Break

V rámci coffee breaku budete mít možnost debatovat s našimi vystupujícími a zpříjemnit si poledne kávou a občerstvením.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Petr Matoušek

Petr Matoušek

Ve funkci marketingového ředitele e-shopu Mall.cz působí druhým rokem. Matoušek je bývalým ředitelem online divize Ringieru, šéfem produktů v Centrum Holdings či iDNES.cz.

Tomáš Bátrla

Tomáš Bátrla

Vystudoval fakultu informatiky na VUT v Brně. V roce 2010 založil s kamarádem ze studií slevový server Vykupto.cz a pomohl tak v ČR zavést novou kategorii e-commerce. Jeho životním posláním je měnit životy lidí k lepšímu.

Petr Dvořák

Petr  Dvořák

Petr Dvořák je CEO společnosti Lime HighTech Solutions a vedoucím inovačního inkubátoru mobilní divize společnosti Avast. Před nástupem do těchto pozic byl Petr partnerem a konzultantem mobilních technologií ve společnosti Inmite, která se zaměřovala na vývoj mobilních aplikací pro přední české banky, světové automobilky, telefonní operátory a mediální domy, a kterou společnost Avast v červenci 2014 koupila a přetvořila v divizi Avast Mobile. Před příchodem do Inmite pracoval Petr dva roky na produktu NetBeans ve společnosti Sun Microsystems. Petr vystudoval softwarové inženýrství na Karlově Univerzitě v Praze.

Václav Keřka

Václav Keřka

Václav Keřka vystudoval FEL ČVUT, obor Telekomunikace, ekonomika a management. Více než 12 let působil jako produktový, projektový a programový manažer ve společnosti T-Mobile Czech Republic. Od roku 2011 působí ve společnosti Global Payments Europe jako produktový manažer pro oblast e-commerce (internetová platební brána „GP webpay“ – www.gpwebpay.cz) a dobíjení předplacených karet (služba „GP mobile“).

Michal Šmída

Michal  Šmída

Michal dohromady s týmem buduje novou generaci finančních služeb v České republice. Začínal v investičním bankovnictví v Londýně. Do banky Baclays Capital nastoupil po dokončení studií na prestižní londýnské univerzitě King’s College. Po celkově 11 letech v zahraničí (USA, Rusko, Anglie) se vrátil v roce 2013 do České republiky, kde společně s 42 členným týmem buduje FinTechovou firmu Twisto, poskytující platební služby budoucnosti. V zádech se silnými investory – Enern, Miton a Partners – obsloužila firma 200 tisíc Čechů a představila inovativní platební metody, jako například platbu faktur a složenek pod názvem Snap. S plánovaným vstupem nového investora připravuje Michal společně s týmem expanzi na trhy východní Evropy. Fakt, že Twisto mění zavedené pořádky ve finančních službách potvrzují ocenění, která firma získala. Dle magazínu E15 je Twisto FinTech počinem roku 2017, Forbes zařadil Twisto mezi TOP 20 nejnadějnějších českých startupů. Tým stojící za Twistem získal také ocenění na prestižních evropských konferencích MPE v Berlíně a Wolves Summit v Polsku, kde dokonce bylo Twisto ohodnoceno jako nejlepší evropský startup roku 2016.

Galerie Café Louvre
Národní 1987/22
Praha 1