Cirkulární inovace – recept na udržitelný úspěch pro každou firmu

17. září
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Cirkulární ekonomika je obrovská příležitost pro firmy i šance pro planetu. Proto je i jedním z prioritních témat Evropské unie, která chystá na podporu cirkulárních projektů mnohá dotační programy. Díky cirkulární ekonomice mohou firmy získat materiálovou soběstačnost, vytvořit spoustu nových pracovních míst či získat zajímavou konkurenční výhodu. A navíc změna myšlení umožňuje firmám zásadně změnit jejich byznys model. A to je klíčové, protože dle průzkumů si většina firem dobře uvědomuje, že jejich stávající byznys model je dlouhodobě neudržitelný. Konkrétní cesty se nabízejí i pro digitální společnosti např.v oblasti cirkulární logistiky. Přijďte na workshop a objevte cirkulární cestu pro vaši firmu.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Seznámíme vás s nejčastějšími překážkami a jak si s nimi poradit, jaké byznys modely se nacházejí a který si vybrat a na příkladech úspěšných firem vám ukážeme, jak velkou příležitost cirkulární ekonomika nabízí. To vše v praktické podobě interaktivního worskhopu a jasnými výstupy pro každého účastníka.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Cyril Klepek

Cyril Klepek

Cyril Klepek je zakladatel cirkulárního ecommerce startupu CYRKL, digitálního tržiště na obchodování z druhotnými surovinami. Inovační leader v agentuře Direct People, speaker na mnoha akcích (Týden Inovací) a šefredaktor historicky první publikace Cirkulární Česko.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10