APEK ShareGroups

10. duben
11:00 - 13:30

Již proběhlo

Máte e-shop a řešíte v něm konkrétní problém? Nedaří se vám posunout dál a myslíte si, že stejnou situaci řeší i další provozovatelé internetových obchodů? Měníte design, spouštíte novou kampaň nebo hledáte možnosti jak vylepšit logistiku? Pojďte hledat řešení společně s dalšími členy APEK v novém projektu APEK ShareGroups!

Místo konání: Konferenční centrum GrennPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

První setkání proběhne za účasti garanta celého projektu Martina Rozhoně, člena předsednictva APEK a zakladatele společnosti Vivantis. Každý z účastníků APEK ShareGroups bude mít možnost představit ve 120 sekundách sebe, své zkušenosti a svůj e-shop, zároveň také přinést téma, ke kterému by rád sbíral zkušenosti ostatních podnikatelů. Průnikem společných požadavků si účastníci setkání za vedení APEK vytvoří „ShareGroups“. V těchto skupinách budou moci podnikatelé po skončení setkání nadále sdílet své zkušenosti a pomáhat si při řešení každodenních problémů spojených s provozováním e-shopu. Koncept APEK ShareGroups za předlohu využil projekt známý pod názvem Mastermind. Setkání je určeno pro majitele, případně ředitele, internetových obchodů.

  • Představte ve 120 sekundách sebe, své projekty a své cíle. 
  • Otevřete témata, která vás v e-commerce podnikání nejvíce zajímají.
  • Najděte partnery, se kterými chcete spolupracovat.
  • Hledejte nové myšlenky a řešení.
  • Posuňte svůj byznys o další krok dál.
  • Networkujte!

Akce je určená pro majitele a ředitele e-shopů. Registrace bude probíhat tradičním způsobem on-line, při zájmu převyšujícím kapacitu setkání bude jistě připraven další termín! Proto neváhejte a registrujte se také jako náhradníci!

Martin Rozhoň

Martin Rozhoň

Martin Rozhoň, dlouholetý člen předsednictva APEK, založil na začátku své on-line kariéry nekomerční portál o zdraví Celostnimedicina.cz. Následně pro jeho financování otevřel internetový obchod Prozdravi.cz a pak následovaly další e-shopy Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz či Sperky.cz. Původní společnost NATURAL MEDICAMENTS s.r.o. v roce 2008 transformoval na VIVANTIS a.s., pod jejíž hlavičkou internetové obchody fungují dosud jako součást Ecommerce Holding. A jaké je motto Martina Rozhoně? "Úspěch je dělat to, co mě nejvíce naplňuje, jak nejlépe umím..."

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GrennPoint Dvouletky 529/42 Praha 10