APEK EventPlus - Vánoce 2022 - příležitost, nebo hrozba?

13. září
17:00 - 21:00

250 Kč pro členy


Již proběhlo

Po letní pauze se rozjíždí program akcí APEK naplno. Kromě obvyklých seminářů a webinářů jsme pro členy připravili další díl speciálního APEK Event+. Pro majitele a ředitele e-shopů je nachystaný podvečerní program otevřené diskuze a networkingu, během kterého se budeme věnovat nadcházející hlavní sezoně. Budou Vánoce 2022 pro e-shopy příležitost, nebo hrozba? V úterý 13. září budeme na tuto důležitou otázku hledat společně odpovědi. Vše přitom odstartujeme panelovkou, jejíž nedílnou součástí budou také účastníci v sále. Po celý večer pak bude velký prostor pro dotazy, názory a sdílení zkušeností. A to jak během hlavního programu, tak i u následující grilovačky. S cílem maximálně efektivně využít kapacity sálu je registrace tentokrát zpoplatněna ve výši 250 Kč (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Program odstartuje výkonný ředitel APEK Honza Vetyška panelovou diskuzí, kterou provede účastníky na pódiu i v publiku. V otevřené debatě budou hrát hlavní roli úspěšní e-shopaři:

  • Martin Bernátek (Ovečkárna.cz)
  • Filip Černý (Kytary.cz)
  • Dominik Píchal (Grizly.cz)
  • Ruslan Skopal (Trenýrkárna.cz)
  • Účastníci v sále (členové APEK)

Panelovkou ale nekončíme! Těšit se můžete na networking u grilovačky v příjemném prostředí konferenčního centra, která na vás bude čekat po skončení hlavního programu. Podmínky pro další debaty a sdílení zkušeností tak budou ideální.

Akce je určena především pro majitele, ředitele a manažery e-shopů. Z akce nebude pořizován videozáznam a nebude tedy ani do budoucna v členské zóně webu apek.cz!

Filip Černý

Filip Černý

Filip působí v kytary.cz jako marketingový ředitel již řadu let. Kromě 2 kamenných prodejen a e-shopu v ČR, provozuje společnost dalších 11 zahraničních e-shopů, pořádá svůj vlastní festival pro hudebníky, provozuje hudební magazín Frontman a chlubí se velmi úspěšným YouTube kanálem.

Jan Vetyška

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.

Ruslan Skopal

Ruslan Skopal

Ruslan Skopal je spoluzakladatelem e-shopu se spodním prádlem Trenýrkárna.cz.

Martin Bernátek

Martin Bernátek

Martin v roce 2011 založil internetový obchod Ovečkárna.cz. Po expanzi na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a Německa nyní pracuje na expanzi do dalších zemí. V současné době patří Ovečkárna mezi 50 nejrychleji rostoucích internetových obchodů ve střední Evropě. Od roku 2014 se intenzivně věnuje e-commerce a nejvíce ho baví hra s čísly, datová analytika, vývoj webových stránek a budování značky. Považuje se za sebevědomého podnikatele s velkou fantazií a organizačními schopnostmi.

Dominik Píchal

Dominik Píchal

Dominik je zakladatelem a spolumajitelem firmy GRIZLY.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10