APEK EventPlus - Jak přežít rok 2022?

22. červen
17:00 - 22:00

250 Kč pro členy


Již proběhlo

V rámci formátu APEK Event+ jsme pro členy APEK připravili podvečerní program plný otevřené diskuze a networkingu. Hlavním tématem akce bude jak přežít náročný rok 2022. Po dvou úspěšných covidových letech přišel z řady důvodů nečekaný pokles zájmu o nakupování. Všichni tak v e-commerce vnímáme nervozitu a nejistotu a řadu e-shopů čeká především v druhé polovině roku boj o přežití. Event určený primárně pro majitele a ředitele e-shopů by měl prostřednictvím velmi otevřeného formátu pomoci najít cestu, jak se úspěšně v podnikání dočkat roku 2023. Vše odstartujeme panelovkou, jejíž nedílnou součástí budou také účastníci v sále. Po celý večer pak bude velký prostor pro dotazy, názory a sdílení zkušeností. A to jak během hlavního programu, tak i u následující večeře formou bufetu. S cílem maximálně efektivně využít kapacity sálu je registrace tentokrát zpoplatněna ve výši 250 Kč (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Místo konání: GRAND MAJESTIC HOTEL PRAGUE, Truhlářská 16, Praha 1

Program odstartuje výkonný ředitel APEK Honza Vetyška panelovou diskuzí, kterou provede účastníky na pódiu i v publiku. V otevřené debatě budou hrát hlavní roli úspěšní e-shopaři:

  • Peter Hajduček (Footshop.cz)
  • Martin Kasa (Pilulka.cz)
  • Josef Mech (SportObchod.cz)
  • Pavel Vopařil (Bonami.cz)
  • Účastníci v sále (členové APEK)

Panelovkou ale nekončíme! Těšit se můžete na networking u dobré večeře a kvalitního pití, které na vás budou po skončení hlavního programu čekat. Podmínky pro další debaty a sdílení zkušeností tak budou ideální.

Akce je určena především pro majitele, ředitele a manažery e-shopů.

Martin Kasa

Martin Kasa

Martin Kasa založil v roce 1999 jeden z prvních e-shopů v České republice při studiu na VŠ - Kasa.cz. Mimo několika investic, založil v roce 2013 společnost Pilulka, která se stala jednou z největších lékárenských sítí v ČR. Je předsedou předsednictva Asociace pro elektronickou komerci.

Jan Vetyška

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.

Peter Hajduček

Peter Hajduček

Peter sa venuje webu a online marketingu už 19 rokov. Najprv založil internetovú agentúru Unikum.cz a neskôr sa získané vedomosti využil pre vlastný projekt, ktorý spojil všetko, čo od detstva miloval. Výsledkom je firma Footshop, ktorá do nášho regiónu priniesla niekoľko veľmi unikátnych produktov a teniskových značiek.

Josef Mech

Josef Mech

Josef Mech je zakladatelem a ředitelem Sportobchod.cz a partnerem investiční skupiny eRockets.

Pavel Vopařil

Pavel Vopařil

Pavel Vopařil, CEO Bonami a partner Miton, má mnohaleté zkušenosti jak z online prostředí, tak z poradenského byznysu. Dříve působil například ve vedení vydavatelství Economia, portálu Centrum.cz či ve společnosti McKinsey. Věnoval se také poradenství při fúzích a akvizicích, mimo jiné vedl prodej Slevomat.cz.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

GRAND MAJESTIC HOTEL PRAGUE
Truhlářská 16
Praha 1