APEK EventPlus - Jak najít nový trh a uspět?

5. červen
17:00 - 21:00

250 Kč pro členy


Již proběhlo

Na českém e-commerce trhu panuje tvrdá konkurence. Počet e-shopů, které nabízí elektroniku, oblečení nebo sportovní vybavení je celá řada. Jednou z cest k úspěchu je tedy originalita. A jak být originálnější, než přijít s vlastním segmentem? O tom, jak si najít svůj vlastní nový trh a uspět si budeme povídat v dalším díle diskuzního APEK Event+. Mezi řečníky v panelové diskuzi budou Lukáš Janoušek (Campiri), Pavel Hašek (Tentino), Martin Mates (Econea) a Lukáš Vala (GetID). V otevřené debatě nebude chybět ani výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. A jako vždy při APEK Event+ budeme klást velký důraz na interaktivní spolupráci s publikem. Diskutovat se bude jistě i po skončení oficiálního programu v následném networkingu u dobrého vína a jídla! Akce, která je určená především pro majitele a ředitele e-shopů, bude opět zpoplatněna vstupným ve výši 250 Kč. Věříme, že díky tomu dokážeme využít v maximální míře omezené kapacity sálu (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Partneři akce:


Partnerem formátu APEK EventPlus je Umění vína - Spolupráce s vinaři má pro nás dvojí význam. Je to obchodní spolupráce, kterou k oboustranné spokojenosti můžeme rozvíjet, ale je to také práce s uměním, které vinaři předvádějí. A my jsme přece Umění vína. Proto se u nás setkáte nejen s nejlepšími víny, ale také s díly nejen současných umělců a tvůrců, ale i těch, jejichž práce prověřil čas. Prolínání světa umění, vína, ale i business nás neustále inspiruje a baví, a proto se snažíme skloubit spojení ochutnávek kvalitních vín se zajímavými a nezapomenutelnými zážitky na našich degustacích. Vyberte si pro Vás či Vaše zákazníky z našich degustačních balíčků.

 

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Jan Vetyška

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.

Lukáš Janoušek

Lukáš Janoušek

Serial entrepreneur with 10+ years of experience building, operating and exiting companies and startups. Currently on a mission to digitize the RV and camping segment and create a strong player in Europe.

Lukáš Vala

Lukáš Vala

Partner a obchodní ředitel společnosti GetID.cz s.r.o. zajišťující komplexní služby v oblasti identifikace v zábavním průmyslu, ve zdravotnictví a cestovním ruchu. Zakladatel e-shopu www.pisuchytre.cz.

Pavel Hašek

Pavel Hašek

Zakladatel fabriky na párty stany, 22 let na trhu. Loni firma s velkým "srdcem" z východočeského venkova překročila 100.000.000 metu tržeb a stala se jedničkou na trhu a předal vedení firmy svým zaměstnancům, které dlouhá léta učil a vychovával. Letos je firma s novým vedením ještě o 30% výše než v loňském rekordním roce. Nyní již jako řadový zaměstnanec pomáhá svým "žákům" posílit získané pozice a rozvinout byznys do nových trhů.

Martin Mates

Martin Mates

Martin po 7 letech IT zkušeností s vývojem webových aplikací založil v roce 2012 vlastní ekologický e-shop Econea.cz. V době, kdy o ekologické drogerii či kosmetice nikdo netušil, se společně s parťákem Pavlem vrhli na věc. V roce 2021 dosáhla firma obratu přes 100 milionů a celý trh se radikálně změnil. Martin vedl Econea.cz 8 let jako marketingový ředitel a dnes ji vede jako CEO. Martin miluje marketing, aktivně se věnuje leaderhipu a tématu svobody v práci.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10

Partneři akce

Heureka Group a.s.
Umění vína s.r.o.