APEK EventPlus - Jak lépe pracovat se sociálními sítěmi a influencery v e-commerce?

3. duben
17:00 - 21:00

250 Kč pro členy


Již proběhlo

S příchodem jara je tu pro členy APEK první letošní Event+ a hned se skvělými hosty na neotřelé téma. Bratři Petr a Jiří Královi, kteří spolu provozují úspěšnou agenturu Socialpark, dorazí na podvečerní diskuzi s výkonným ředitelem APEK Janem Vetyškou. Spolu si budou povídat o tom, jak lépe využívat v e-commerce sociální sítě a jak efektivně spolupracovat s influencery. Velký prostor bude jako vždy pro otázky z publika! A to nejen během hlavního programu v sále, ale také během následného networkingu u dobrého jídla a pití. Pokud chcete znát aktuální trendy v oblasti sociálních sítí a dozvědět se více o tom, kam směřovat své síly a peníze, neváhejte se registrovat co nejdříve! Kapacita sálu je omezená a s ohledem na její maximální využití je APEK Event+ jediným typem akce, na který vybíráme od našich členů vstupné. Těšíme se na setkání s vámi!

Místo konání: Dvouletky 529/42, Konferenční centrum GreenPoint, Praha 10

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

17:00 - 19:30
Panelová diskuze

V hlavní části programu APEK EventPlus nás tradičně čeká otevřená panelová diskuze. Na téma "Jak lépe pracovat se sociálními sítěmi a influencery v e-commerce?" budou společně s výkonným ředitelem APEK Janem Vetyškou diskutovat bratři Jiří a Petr Královi.

Přednášející:

Jan Vetyška Jan Vetyška Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK)
Jirka Král Jirka Král Jirka Král patří mezi nejvýraznější tváře česko-slovenských sociálních sítí. Byl prvním českým tvůrcem, který získal milion odběratelů na YouTube, rozbíhal u nás livestreamy, komerční spolupráce se značkami a jako jeden z prvních vsadil na vzestup Instagramu. Tam má nyní přes 900 tisíc sledujících. Vedle online světa provozoval herní kavárnu Zetko, měl vlastní kolekci oblečení nebo vydával tištěný komix. Nyní pomáhá brandům zlepšovat obsah na sociálních sítích ve své agentuře Socialpark, kterou vede společně s bratrem Petrem.
Petr Král Petr Král Petr Král je expertem na brandbuilding a ve světě marketingu se pohybuje už dvacet let. Byl u několika významných milníků české e-commerce, ať už jde o rozjezd vůbec prvního českého e-shopu vltava.cz, anebo vybudování značky MALL.cz. Svým sourozencům Jirkovi a Kateřině pomohl s kariérou na sociálních sítí a také režíroval dokument Byl jsem Youtuber o konci Jirkovy kariéry na YouTube. Nyní se věnuje agentuře Socialpark, kterou bere jako příležitost pomáhat firmám dělat sociální sítě lépe a radostněji.
19:30 - 21:00
Večeře a networking

Jirka Král

Jirka Král

Jirka Král patří mezi nejvýraznější tváře česko-slovenských sociálních sítí. Byl prvním českým tvůrcem, který získal milion odběratelů na YouTube, rozbíhal u nás livestreamy, komerční spolupráce se značkami a jako jeden z prvních vsadil na vzestup Instagramu. Tam má nyní přes 900 tisíc sledujících. Vedle online světa provozoval herní kavárnu Zetko, měl vlastní kolekci oblečení nebo vydával tištěný komix. Nyní pomáhá brandům zlepšovat obsah na sociálních sítích ve své agentuře Socialpark, kterou vede společně s bratrem Petrem.

Petr Král

Petr Král

Petr Král je expertem na brandbuilding a ve světě marketingu se pohybuje už dvacet let. Byl u několika významných milníků české e-commerce, ať už jde o rozjezd vůbec prvního českého e-shopu vltava.cz, anebo vybudování značky MALL.cz. Svým sourozencům Jirkovi a Kateřině pomohl s kariérou na sociálních sítí a také režíroval dokument Byl jsem Youtuber o konci Jirkovy kariéry na YouTube. Nyní se věnuje agentuře Socialpark, kterou bere jako příležitost pomáhat firmám dělat sociální sítě lépe a radostněji.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Dvouletky 529/42
Konferenční centrum GreenPoint
Praha 10

Partneři akce

Global Wines & Spirits s.r.o.
Heureka Group a.s.