APEK EventPlus - Co čeká českou e-commerce?

9. říjen
17:00 - 21:00

250 Kč pro členy


Již proběhlo

APEK Eventplus, to je série speciálních podvečerních setkání s hosty, panelovou diskuzí a velmi otevřenou diskuzí. Před blížící se vánoční sezonou přinášíme další díl, a to v opravdu silné sestavě! O tom, co čeká českou e-commerce v blízké i vzdálené budoucnosti budou mluvit Petr Bena (Alza.cz), Tomáš Braverman (ex-CEO Heureka), Martin Kasa (Pilulka.cz) a Jan Vetyška (APEK). Mluvit se bude o návratu e-commerce k růstu, nových příležitostech i hrozbách na trhu a nebo třeba přínosech a rizicích umělé inteligence. A co účastníci nestihnou probrat přímo v sále, to budou moci probrat u dobrého vína a skvělého jídla po skončení hlavní části!

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Hlavním tématem podzimního APEK Eventplus je budoucnost české e-commerce. Nahlédneme do ní prostřednictvím panelové diskuze za účasti významných osobností, které naší on-line scénu zásadně ovlivňují. Petr Bena, Tomáš Braverman, Martin Kasa a Jan Vetyška jsou těmi, kdo debatu rozvíří. Ale nezapomínáme ani na účastníky v sále. Ti jsou tradičně nedílnou součástí těchto speciálních APEK setkání a mají významný vliv na průběh celé akce.

APEK Eventplus je primárně určen pro majitele, ředitele a manažery internetových obchodů, ale vítáni jsou všichni členové APEK, kteří se chtějí inspirovat a nebojí se diskuze. 

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

17:00 - 19:30
Panelová diskuze

V hlavní části programu APEK EventPlus nás čeká otevřená panelová diskuze. Na téma "Co čeká českou e-commerce?" budou diskutovat významné osobnosti on-line obchodu posledních let. Velký prostor pak dostanou jako vždy účastníci v sále. A to jak na dotazy, tak i na vlastní příspěvky do diskuze. Co tedy čekat od budoucnosti naší e-commerce? Dominanci marketplaces, rostoucí zapojení AI, další rozvoj logostiky směrem ke quick commerce? Nebo bude všechno úplně jinak? Pojďme diskutovat s otevřenou myslí a hledejme inspiraci, jak český on-line prodej dále rozvinout.

Přednášející:

Tomáš  Braverman Tomáš Braverman V čele Heureka Group působil Tomáš 10 let. Za tu dobu se mu podařilo společně s kolegy vytvořit z lokálních srovnávačů cen největší e-commerce platformu v regionu CEE a byznys Heureky tak zdesetinásobit. Před svým nástupem do Heureky působil ve společnosti Internet Retail, která provozuje internetový obchod Kasa.cz a Hej.sk, kde zastával místo výkonného ředitele pro Slovensko a Polsko. Ve volném čase se věnuje rodině, velmi rád vaří a sportuje. Nyní působí jako poradce pro board Heureky.
Heureka Group
Martin Kasa Martin Kasa Martin Kasa založil v roce 1999 jeden z prvních e-shopů v České republice při studiu na VŠ - Kasa.cz. Mimo několika investic, založil v roce 2013 společnost Pilulka, která se stala jednou z největších lékárenských sítí v ČR. Je předsedou předsednictva Asociace pro elektronickou komerci.
Pilulka Lékárny
Jan Vetyška Jan Vetyška Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK)
Petr Bena Petr Bena Petr Bena vystudoval VŠE v Praze. Více jak 23 let strávil ve společnosti Procter & Gamble, z toho 12 let v zahraničí. 7 let působil v P&G jako obchodní ředitel pro 9 zemí střední Evropy. Korporátní prostředí tradičního výrobce vyměnil za dynamický online svět jedničky české e-commerce. V Alza.cz je zodpovědný za rozvoj obchodní části firmy a řídí více jak sto členný tým, který z velké části vybudoval. Petr Bena v pozici místopředsedy představenstva zastřešuje zejména obchodní část firmy. Petr Bena rád posouvá hranice – ať už svoje vlastní nebo v byznysu. Věří, že Alza.cz nemá limity růstu a že všechno, co dělá, může dělat ještě lépe.
Alza
19:30 - 21:00
Večeře a networking

Tomáš Braverman

Tomáš  Braverman

V čele Heureka Group působil Tomáš 10 let. Za tu dobu se mu podařilo společně s kolegy vytvořit z lokálních srovnávačů cen největší e-commerce platformu v regionu CEE a byznys Heureky tak zdesetinásobit. Před svým nástupem do Heureky působil ve společnosti Internet Retail, která provozuje internetový obchod Kasa.cz a Hej.sk, kde zastával místo výkonného ředitele pro Slovensko a Polsko. Ve volném čase se věnuje rodině, velmi rád vaří a sportuje. Nyní působí jako poradce pro board Heureky.

Martin Kasa

Martin Kasa

Martin Kasa založil v roce 1999 jeden z prvních e-shopů v České republice při studiu na VŠ - Kasa.cz. Mimo několika investic, založil v roce 2013 společnost Pilulka, která se stala jednou z největších lékárenských sítí v ČR. Je předsedou předsednictva Asociace pro elektronickou komerci.

Jan Vetyška

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek.

Petr Bena

Petr Bena

Petr Bena vystudoval VŠE v Praze. Více jak 23 let strávil ve společnosti Procter & Gamble, z toho 12 let v zahraničí. 7 let působil v P&G jako obchodní ředitel pro 9 zemí střední Evropy. Korporátní prostředí tradičního výrobce vyměnil za dynamický online svět jedničky české e-commerce. V Alza.cz je zodpovědný za rozvoj obchodní části firmy a řídí více jak sto členný tým, který z velké části vybudoval. Petr Bena v pozici místopředsedy představenstva zastřešuje zejména obchodní část firmy. Petr Bena rád posouvá hranice – ať už svoje vlastní nebo v byznysu. Věří, že Alza.cz nemá limity růstu a že všechno, co dělá, může dělat ještě lépe.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10

Partneři akce

Global Wines & Spirits s.r.o.
Heureka Group a.s.