APEK a ČOI: 9 měsíců s novými pravidly o ochraně spotřebitele

26. září
10:00 - 13:00

Již proběhlo

V lednu 2023 zatřásly změny v oblasti ochrany spotřebitele dlouhodobými jistotami a všichni obchodníci se museli přizpůsobit novým pravidlům. Ať jde o záruku a reklamace, spotřebitelské recenze a nebo často skloňované slevy a jejich prezentace, setkáváme se stále s řadou otázek od našich členů. Proto jsme po devíti měsících od zavedení změn pozvali Vlastimila Turzu z České obchodní inspekce, aby obchodníkům představil zkušenosti a výklady, jaké aktuálně ČOI k jednotlivým oblastem má. Bariéry, které e-shopy poznávají v praxi, pak představí Petra Dolejšová. Tu členové APEK dobře znají ze seminářů a webinářů na různá právní témata. Prostor bude samozřejmě také na dotazy z publika a otevřenou diskuzi!

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Vlastimil Turza

Vedoucí právního oddělení České obchodní inspekce

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10

Partneři akce

Heureka Group a.s.