Kalendář akcí

27. srpen
10:00 - 14:00

Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky - DRUHÝ TERMÍN

Pro velký zájem členů o školení "Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky" s Janem Kvasničkou jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 4. června 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Jan Kvasnička

26. září
09:00 - 17:00

E-Business Forum 2019

(Cena: 2 900 Kč)

11. ročník tradiční konference pro všechny e-shopaře se hlásí o slovo! Šéfové nejvýznamnějších českých e-shopů, VIP osobnosti české e-commerce a všichni ostatní e-shopaři se 26. září sejdou v Národním domě na Vinohradech. Letos se zaměříme na posilování brandu (jak a proč budovat brand, proč investovat i do nevýkonové reklamy), budování zákaznických zkušeností (jak ve vysoce konkurenčním online prostředí získat věrné zákazníky), ale také na HR - jak získávat ty nejlepší zaměstnance a jak je řídit a motivovat, růst firmy (z pohledu vnitřních procesů, IT i logistiky) a expanzi do zahraničí.

Přednášející: Tomáš Braverman, Adam Durčák, Simona Kijonková, Tomáš Havryluk, Tomáš Haškovec, David Šiška, Jan Mayer, Lukáš Havlásek

Registrovat
27. červen
10:00 - 14:00
Workshop: Marketing Miner - DRUHÝ TERMÍN Workshop: Marketing Miner - DRUHÝ TERMÍN

Workshop: Marketing Miner - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Workshop se bude věnovat od základů způsobu, jak využít tento komplexní nástroj pro SEO specialisty a linkbuildery v jejich každodenní práci. Krom Marketing Mineru si budeme ukazovat i některé další zajímavé nástroje, využitelné jako podklad při expanzi nebo analýze konkurence. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 20. 6. 2019.

Přednášející: Filip Podstavec

Fotky z akce
25. červen
10:00 - 14:00
Projektové řízení e-shopů - TŘETÍ TERMÍN Projektové řízení e-shopů - TŘETÍ TERMÍN

Projektové řízení e-shopů - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o workshop "Projektové řízení e-shopů" s Janem Kvasničkou jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 18. března 2019 a 28. března 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
24. červen
11:30 - 14:30
Jirka Král - Komunikace na sociálních sítích a práce s influencery Jirka Král - Komunikace na sociálních sítích a práce s influencery

Jirka Král - Komunikace na sociálních sítích a práce s influencery

(Již proběhlo)

Jak komunikovat s vašimi zákazníky na sociálních sítích? Musí mít e-shop profil na každé sociální síti? Je lepší si profily spravovat in-house nebo od agentury. A jak efektivně zapojit do komunikace influencery? Na tyto a další otázky by vám mělo odpovědět setkání, které pořádáme s bývalým Youtuberem Jirkou Králem a jeho bratrem Petrem.

Přednášející: Jirka Král, Petr Král

Fotky z akce
19. červen
10:00 - 14:00
Workshop: Marketing Miner Workshop: Marketing Miner

Workshop: Marketing Miner

(Již proběhlo)

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Workshop se bude věnovat od základů způsobu, jak využít tento komplexní nástroj pro SEO specialisty a linkbuildery v jejich každodenní práci. Krom Marketing Mineru si budeme ukazovat i některé další zajímavé nástroje, využitelné jako podklad při expanzi nebo analýze konkurence. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 27. 6. 2019.

Přednášející: Filip Podstavec

Video z akce
13. červen
10:00 - 14:00
Výběrové řízení nového e-commerce řešení na míru - praktické rady Výběrové řízení nového e-commerce řešení na míru - praktické rady

Výběrové řízení nového e-commerce řešení na míru - praktické rady

(Již proběhlo)

Každý rostoucí e-shop se dřív nebo později dostane do fáze, kdy se značně mění jeho potřeby. Ať už potřebujete automatizovat, expandujete na zahraniční trhy, chcete specifický individuální design, funkcionality či sofistikované napojení na informační systém, neobejdete se bez řešení e-shopu na míru. To vám v česku nabídne přes 200 agentur. Jak si vybrat skutečně spolehlivého dodavatele a zvládnout celý proces stavby nového řešení tak, aby vám pomohlo posunout vaše podnikání?

Přednášející: Lukáš Havlásek

Video z akce
11. červen
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky - TŘETÍ TERMÍN Školení péče o zákazníky - TŘETÍ TERMÍN

Školení péče o zákazníky - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o akci "Školení péče o zákazníky" s Máriem Roženským jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 2. dubna 2019 a 8. dubna 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce
6. červen
10:00 - 14:00
Google Analytics pro pokročilé - TŘETÍ TERMÍN Google Analytics pro pokročilé - TŘETÍ TERMÍN

Google Analytics pro pokročilé - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Toto školení navazuje na základní školení Google Analytics. Budeme se věnovat některým dalším reportům na které v základním školení již nezbyl čas a několika pokročilejším nastavením nástroje. Podíváme se na nejčastější problémy při měření e-shopů a projdeme si základní přehled reportů ze sekce Enhanced Ecommerce, která je určená pro měření elektronických obchodů. Osvětlíme si proč v Google Ads a Google Analytics mohou být rozdílná čísla. Povíme si jak pracovat s analytikou v crosschannel světě a co jsou to atribuční modely. Ukážeme si jak a proč s nimi pracovat a jaký atribuční model používají Google Analytics. Jedná se o stejný seminář jako 9. května 2019 a 16. května 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Tomáš Baxa

Fotky z akce