Kalendář akcí

3. květen
10:00 - 14:00

Value Byznys & Proposition Canvas — základní plán podnikání

(Zdarma pro členy)

Při plánování změn byznysu, pozice značky i marketingové strategie, je jedním z nejdůležitějších kroků příprava dobrého zadání, které vám pomůže váš záměr popsat, pochopit a správně zrealizovat. Způsobů, jak takové zadání připravit je mnoho — mezi nejjedndušší patří tzv. Business Model Canvas a jeho rozšíření Value Proposition Canvas, které na workshopu společně projdeme a vy si jej za mé pomoci vytvoříte pro váš byznys. Nebojte, nebude to bolet. Bude vás to bavit! Vezměte si s sebou notebook, tužku a otevřenou hlavu.

Přednášející: Jirka Chomát

Registrovat
5. květen
10:00 - 14:00

E-commerce a DPH při vývozu do zahraničí

(500 Kč pro členy)

Seminář, který pomůže členům APEK se lépe zorientovat v oblasti daně z přidané hodnoty s důrazem na prodej do zahraničí, si připravili odborníci Simona Hornochová a Jiří Novák. V průběhu specializovaného školení se budou věnovat jak obecným principům DPH v ČR i EU, tak především důležitým bodům ve vztahu k e-commerce a přeshraničnímu prodeji. Pro účastníky budou připraveny také konkrétní příklady z praxe a dostatečný prostor bude věnován odpovědím na dotazy.

Přednášející: Simona Hornochová, Jiří Novák

Registrovat
10. květen
10:00 - 10:00

Optimalizace objednávkového procesu prakticky

(Zdarma pro členy)

Ve spolupráci s Honzou Kvasničkou jsme se rozhodli zopakovat jeden z nejúspěšnějších seminářů, které proběhly na podzim roku 2016! Objednávkový proces, jedno z nejdůležitějších míst eshopu, kterým si musí projít každý zákazník. Proto je potřeba mít jej co nejvíce vylazený, aby v hlavě návštěvníka/zákazníka nevznikaly zbytečné otázky navíc, a aby pro něj byl průchod objednávkovým procesem co nejjednodušší a intuitivní. Opět si prakticky projdete největší chyby přímo na eshopech účastníků a ihned si ukážete správná řešení. Honza vám také prakticky ukáže, co mu fungovalo v rámci testování a jak nad tím uvažovat. Workshop je určen pro všechny, kteří vlastní nebo pracují s eshopy.

Přednášející: Jan Kvasnička

Registrovat
17. květen
10:00 - 14:00

Vyhodnocování PPC kampaní

Data, reporty a nástroje, které nabízí informace pro vyhodnocení nebo optimalizaci kampaní. Naučíte se mimojiné sledovat vývoj kvality kampaní, výkon pozic nebo informace, které lze zjistit o kampaních konkurence. Podíváme se na užitečné reporty přímo v AdWords a Skliku, v Google Analytics a na nově dostupné Google Data Studio. Vhodné pro mírně pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

31. květen
10:00 - 14:00

Indexace a penalizace

SEO se často prezentuje jako klíčová slova a odkazy. Zapomíná se ovšem na základní věci - jak zařídit aby se na strányk vyhledávače bez problému dostali a chtěli je uložit do indexu. nebo na druhé straně, jak nedělat to, co vyhledávače nemají rádi. za co všechno hrozí postih - penalizace. Tohle vše na tomto semináři probereme.

Přednášející: Pavel Ungr

6. červen
10:00 - 14:00

Právní seminář: GDPR - nařízení o ochraně osobních údajů

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR - General Data Protection Regulation) je nová legislativní úprava EU, která mění ochranu osobních dat občanů v rámci celého společenství od 25. května 2018. Jak se dotkne internetových obchodů a e-komerce vůbec? Na co si dát v souvislosti s tímto novým nařízením nejvíce pozor? A jak předejít případným sankcím? O tom se více dozvíte na právním semináři, který APEK připravil ve spolupráci s JUDr. Josefem Aujezdským.

Přednášející: Josef Aujezdský

14. červen
10:00 - 14:00

Jak si v PPC ušetřit práci

PPCčkařina je dřina, ale spoustu činností jde zjednodušit. Které nástroje PPC systémů AdWords a Sklik k čemu využít a co si stále zaslouží "ruční" zpracování? Podíváme se na to, jak využít automatická pravidla, skripty, AdWords Editor, ppcHIT, flexibilní strategie, personalisátory a další funkce a nástroje k úspoře času při nastavování, aktualizaci, vyhodnocení i zvýšení výkonu kampaní. Vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

26. duben
10:00 - 14:00

Exkurze u člena APEK - THIMM Packaging

(Zdarma pro členy)

První exkurze u člena APEK v roce 2017 bude v lecčem odlišná od těch předchozích. Tentokrát totiž nenavštívíme e-shop, ale jednoho z dodavatelů sortimentu, bez kterého se neobejde prakticky žádný internetový obchod zabývající se prodejem zboží. Do svého zákulisí nechá nahlédnout členy APEK společnost THIMM Packaging, která se věnuje především výrobě a distribuci obalových materiálů.

Registrovat
24. duben
10:00 - 14:00
Power Query pro pokročilé Power Query pro pokročilé

Power Query pro pokročilé

(Již proběhlo)

Seminář "Power Query pro pokročilé" navazuje na první školení Dana Zrůsta “Excel pro PPC Jinak. Opravdu Jinak”. Na školení se tentokrát nebude probírat ŽÁDNÁ teorie, vše se bude odvíjet od praktických cvičení a příkladů. Seminář je tedy určen především pro ty, kteří se zúčastnili úvodního workshopu a alternativně pro ty, co alespoň viděli video záznam a jsou nyní schopni provádět základní operace v Power Query.

Přednášející: Daniel Zrůst

Fotky z akce