Kalendář akcí

25. červen
10:00 - 14:00

Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky - NÁHRADNÍ TERMÍN

(Zdarma pro členy)

Pro velký zájem členů o školení "Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky" s Janem Kvasničkou jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 8. června 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Jan Kvasnička

Registrovat (náhradník)
4. září
10:00 - 14:00

Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

Každý e-shop řeší spousty úkolů. Popisky produktů, marketingové kampaně, vývoj e-shopu, účetnictví, obsah na blog, offline akce. Do toho je potřeba komunikovat se spoustou dodavatelů, externisty, brigádníky. Jak se s tím vším efektivně vypořádat? Jak na efektivní spolupráci v týmu? Jak dotahovat úkoly, chytře a snadno?

Přednášející: Karel Dytrych

25. září
09:00 - 17:00

E-Business Forum 2018

(Cena: 2 700 Kč)

E-business Forum slaví kulaté narozeniny, dárky ovšem dostanete vy. Těšit se můžete na velkou porci motivace od řady nejúspěšnějších osobností e-commerce. Dostanete také praktické rady, tipy a aktuální informace, které pomohou vašemu online businessu. Pokud se toužíte dostat na vrchol, neváhejte se inspirovat u těch nejpovolanějších a přijďte.

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Pavlína Louženská, Martin Kasa, Simona Kijonková, Martin Rozhoň, Michal Šmída, Jitka Dvořáková, Ondřej Fryc, David Šiška, Josef Drobílek, Jan Hubík, Karel Lyčka, Katka Pavlíčková, David Růžička, David Teodorescu, Ivan Tučník

Registrovat
3. říjen
10:00 - 14:00

Affiliate pro e-shopy

Školení je určeno majitelům e-shopů, či marketingovým specialistům, kteří uvažují o spuštění provizního programu a nevědí jak, či chtějí vědět, zda se jim to vyplatí.

Přednášející: Mário Roženský

21. červen
10:00 - 14:00
E-mail marketing pro e-shopy E-mail marketing pro e-shopy

E-mail marketing pro e-shopy

(Již proběhlo)

Jakub Čižmař se věnuje dlouhodobě e-mail marketingu a nyní se přijde podělit o své zkušenosti se členy APEK. Na školení získáte od Jakuba spoustu praktických postupů, které budete moci ihned zavést do praxe a které dokážou váš e-mailing posunout vpřed. Věnujete-li se ve vašem e-shopu e-mail marketingu, pak je toto školení určeno právě pro vás!

Přednášející: Jakub Čižmař

Fotky z akce
8. červen
10:00 - 14:00
Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky

Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky

(Již proběhlo)

Máte e-shop ve více zemích nebo se chystáte na expanzi? Pak je pro vás tento workshop nutnost, jelikož v každé zemi mají trochu jiné nákupní zvyklosti, zákazníci jsou zvyklí na e-shopu na jiné prvky, funkce, formuláře, volby dopravy, platby a mnoho dalších rozdílností. S Honzou Kvasničkou se prakticky podíváte na tyto rozdíly, jak by to mělo být zpracováno pro jednotlivé země. Ukáže vám čísla, příklady, A/B testy některých jeho klientů, ať máte reálnou představu o tom, jak následně probíhá optimalizace a ověřování těchto rozdílů. Ukáže vám také, jaké drobnosti kolikrát rozhodují o tom, zda jste v zahraničí úspěšní nebo nikoli. Projdete si také checklist pro vstup do nové země, kdy vám ukáže, co vše je potřeba si ověřit, než tam budete vstupovat a že to není jen o zkopírování e-shopu 1 ku 1. Účastníci pak dostanou tento checklist k dispozici. Vše bude opět hodně praktické!

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
4. červen
10:00 - 14:00
SEO workshop: Analýzy vašich webů SEO workshop: Analýzy vašich webů

SEO workshop: Analýzy vašich webů

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
1. červen
10:30 - 14:30
Heureka a biddovací nástroje Heureka a biddovací nástroje

Heureka a biddovací nástroje

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy další speciální akci. Ve spolupráci s nákupním rádcem Heureka.cz proběhne setkání na téma biddingu a biddovacích nástrojů. Kromě zástupců Heureky tak mají členové APEK možnost setkat se s pěti zástupci biddovacích nástrojů, kteří představí své produkty a jejich výhody. Účast na akci je pro člen APEK tradičně zdarma a není omezena počtem účastníků na člena!

Přednášející: Jan Mayer, Jiří Guňka, Pavol Adamčák, Rostislav Urbánek, Michal Štorkán, Michal Buzek

Video z akce
29. květen
10:00 - 14:00
Workshop: Marketing Miner Workshop: Marketing Miner

Workshop: Marketing Miner

(Již proběhlo)

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Workshop se bude věnovat od základů způsobu, jak využít tento komplexní nástroj pro SEO specialisty a linkbuildery v jejich každodenní práci. Krom Marketing Mineru si budeme ukazovat i některé další zajímavé nástroje, využitelné jako podklad při expanzi nebo analýze konkurence

Přednášející: Filip Podstavec

Video z akce