Kalendář akcí

25. leden
10:00 - 14:00

Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak.

(Zdarma pro členy)

PPC kampaně v běžném Excelu tvoří všichni. PPC kampaně v Power Query nevytváří zatím nikdo. Naučte se elegantně vytvářet PPC kampaně v Power Query v Excelu bez zbytečného kopírování a bez lidských chyb a navíc se záznamem všech provedených kroků. Jedná se o první školení v Čechách. 4 hodiny na školení Vám ušetří desítky hodin práce v budoucnosti!

Přednášející: Daniel Zrůst

Registrovat (náhradník)
27. leden
10:30 - 14:30

APEK Konference "E-shopy a EET"

E-shopy prodávající zboží čeká již od 1. března 2017 povinnost evidovat přijaté tržby v rámci projektu elektronické evidence tržeb (EET). Jelikož Poslanecká sněmovna neschválila pozměňovací návrh na vyjmutí on-line platebních metod z evidence, je nutné se na spuštění druhé fáze EET co nejlépe připravit. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) pro své členy připravila konferenci, která se za účasti odborníků z internetových obchodů, tvůrců e-shopových řešení, provozovatelů platebních metod či zástupců Ministerstva Financí ČR a Generálního finančního ředitelství bude komplexně věnovat vztahu mezi "E-shopy a EET".

Přednášející: Jan Vetyška, Adam Kurzok, Michal Bilka, Martin Kuchař

31. leden
10:00 - 17:00

Školení optimalizace reklamních kampaní e-shopů ve vyhledávačích zboží

(Zdarma pro členy)

Heureka, Zboží.cz, Glami a další vyhledávače zboží tvoří už řadu let podstatnou část tržeb e-shopů. Na školení Vám vysvětlím, jak inzerce funguje, představím klíčové zásady pro její řízení a ukáži přesahy do PPC reklamy či SEO. To všechno tak, abyste dokázali navýšit tržby svého e-shopu, nebo být vzdělaným partnerem svého marketingového specialisty.

Přednášející: Michal Janík

Registrovat (náhradník)
7. únor
10:00 - 14:00

Školení biddingu ve vyhledávačích zboží a image marketingu na Facebooku

Na semináři volně navážeme na „Školení optimalizace reklamních kampaní e-shopů ve vyhledávačích zboží“ a podrobněji se podíváme na zoubek dvěma významným tématům v marketingu e-shopů. Zaprvé to bude řízení inzerce ve vyhledávačích zboží, konkrétně různé strategie stanovení nabídek za prokliky. Zadruhé se podíváme na tuning obrázků v produktových kampaních e-shopu na Facebooku. Pokud se Vám zdají témata hodně odlišná, pak máte pravdu. Navíc je doplníme dalšími střípky tak, aby vznikla inspirativní mozaika, ze které si Vy vezmete inspiraci pro hledání vlastních vylepšení firemních procesů.

Přednášející: Michal Janík

22. únor
10:00 - 14:00

Marketingová automatizace bez vysokého rozpočtu s nástrojem Mautic

Nástrojů na marketingovou automatizaci je na trhu několik. Většinou ale stojí od stovek do tisíců dolarů měsíčně, což si mnoho e-shopů nemůže dovolit. Na tomto školení/workshopu se podíváme na open-source nástroj Mautic, který je zdarma a data máte pod vlastní kontrolou.

Přednášející: Jan Kalianko

28. listopad
14:00 - 17:30
E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok

E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok

(Již proběhlo)

Na další E-Business Akademii si uděláme takový exkurz do několika oblastí digitálního marketingu. Vybrali jsme oblasti, které v propagaci každého dobrého e-shopu hrají důležitou roli. Je nám ale jasné, že sledování všech trendů je nad rámec možnosti majitelů a ostatních manažerů mimo specialisty. Jaké jsou aktuální vychytávky v PPC, UX, SEO a inzerci na zbožových vyhledávačích, které byste měli znát? Pozvali jsme proto odborníky, kteří pro vás vyberou to nejdůležitější.

Přednášející: Petra Větrovská, Jan Kvasnička, Jirka Chomát, David Beška, Michal Janík

Video z akce
11. listopad
10:00 - 14:00
Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín

Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Michala Krutiše na téma Chytrá marketingová strategie! Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který již proběhl 31. 10. 2016.

Přednášející: Michal Krutiš

Fotky z akce
8. listopad
00:00 - 23:59
Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o. Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o.

Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o.

(Již proběhlo)

Jak být úspěšným specialistou v časech silných generalistů? Případně, jak se od nich odlišit natolik, aby to spotřebitel opravdu vnímal? O to se s vámi podělí na již třetí Exkurzi u člena APEK Tomáš Matějček, ředitel společnosti MEGAPIXEL s.r.o.

Přednášející: Tomáš Matějček

Fotky z akce
31. říjen
10:00 - 14:00
Chytrá marketingová strategie Chytrá marketingová strategie

Chytrá marketingová strategie

(Již proběhlo)

Jak zapojit více marketingových kanálů do vašeho marketingového plánu? Jak je naplánovat, uřídit a kolik peněz na ně alokovat? Přijďte na přednášku Michala Krutiše a ten vám ukáže postupy jeho klientů, které vás mohou inspirovat. Budete diskutovat o personách, STDC frameworku, marketingových rozpočtech, KPI, atribucích, zákaznické analýze. Tedy o základních kamenech, ze kterých postavíte chytrou marketingovou strategii v online marketingu. Přednáška je vhodná pro všechny marketéry a majitele e-shopů.

Přednášející: Michal Krutiš

Video z akce