Kalendář akcí

27. červen
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Pokročilé strategie v Meta kampaních WEBINÁŘ: Pokročilé strategie v Meta kampaních

WEBINÁŘ: Pokročilé strategie v Meta kampaních

(Již proběhlo)

Využijte své investice do reklam na Facebooku a Instagramu opravdu na maximum. Naučte se třeba, jak identifikovat optimální výši nabídek nebo jak celý účet co nejvíce automatizovat. Po přednášce získáte odkaz na ucelený e-book. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Tomáš Barták, Jan Synek

Video z akce
25. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu WEBINÁŘ: DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu

WEBINÁŘ: DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu

(Již proběhlo)

Vývoj e-shopu je čím dál komplikovanější a je potřeba se naučit šetřit si čas, peníze a lépe pracovat s procesy. Velkou zásluhu na vyšší míře efektivity má zavedení StyleGuide pro vizuální komunikaci celého e-shopu a následně se naučit pracovat s DesignSystémem. Bohužel jejich použití ještě není standardem a to se snažím změnit. Díky jejich použití dokážeme ušetřit až 30% času a financí, což už za to stojí! A to nejen při spolupráci s vývojářem. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
20. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak na projektové řízení e-shopu prakticky WEBINÁŘ: Jak na projektové řízení e-shopu prakticky

WEBINÁŘ: Jak na projektové řízení e-shopu prakticky

(Již proběhlo)

Projektové řízení je jedna z nejdůležitějších věcí u e-shopu, a přitom jej stále někteří podceňují. To bych rád změnil, a proto jsem pro vás připravil tento praktický workshop, který berte jako průvodce nasazením správného projektového řízení do firmy. Na workshopu se podíváme na kompetenční matici a definicí rolí a odpovědností. Každý člen týmu by měl přesně vědět, co je náplní jeho práce, do jakých KPI nám zasahuje a jaké reporty nebo výstupy má komu za jaké období poslat. Dále se podíváme na opakované úkoly, kontroly a jak si správně vytvářet checklisty. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
18. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení WEBINÁŘ: Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

WEBINÁŘ: Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

(Již proběhlo)

Správně vyladěný responzivní e-shop je nutnost. Bohužel se stále setkávám s velkými chybami právě v responzivním zpracování e-shopu, které mají vliv na snížené konverze nebo vám dělají problémy pohledem Google. Workshop bude plně praktický, nečekejte omáčku okolo, rovnou se vrhneme do praxe. Sami si budete moct vyzkoušet, co je správně a co nikoli a především někteří z účastníků workshopu se najdou na slidech. Budeme si hodnotit vaše e-shopy. Na workshopu si ukážeme výsledky A/B testů a jiných UX metod, abyste co nejlépe pochopili, jak jsou které změny důležité. Kolikrát drobné úpravy mohou přinést velký nárůst v konverzním poměru nebo obratu. Projdeme si také aktuální trendy a novinky ve zpracování responzivních e-shopů, ať víte, co je správná cesta. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
11. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Strategy - Trendy v marketingu z hlediska boje s dezinformacemi, AI WEBINÁŘ: Strategy - Trendy v marketingu z hlediska boje s dezinformacemi, AI

WEBINÁŘ: Strategy - Trendy v marketingu z hlediska boje s dezinformacemi, AI

(Již proběhlo)

Žijeme v informačním prostoru, kde se na nás každý den valí tisíce různých zpráv. Na to není náš mozek evolučně připravený, proto je není schopný rozlišit a zpracovat. Informace se tak stávají silným nástrojem v souboji o naši pozornost a záměrně manipulativní zprávy jsou plnohodnotnou zbraní. Cíl je vždy podobný: člověka oklamat, vyděsit falešným nebezpečím, oslabit jeho schopnost racionálního uvažování, rozkolísat důvěru ve společenství a stát. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Číhalík

Video z akce
10. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Odhalte sílu link buildingu jako důležitou část SEO WEBINÁŘ: Odhalte sílu link buildingu jako důležitou část SEO

WEBINÁŘ: Odhalte sílu link buildingu jako důležitou část SEO

(Již proběhlo)

Získejte přehled o důležitosti link buildingu pro SEO a jeho časové náročnosti, stejně jako základní znalosti o jeho fungování. Rozšiřte si obzory díky tipům z US trhu a ukázkám pokročilých strategií a technik a naučte se, jak vytvářet obsah vhodný pro získávání kvalitních zpětných odkazů a efektivně spolupracovat s link buildery. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Viktor Holas

Video z akce
4. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak zvyšovat konverzní poměr e-shopu prakticky WEBINÁŘ: Jak zvyšovat konverzní poměr e-shopu prakticky

WEBINÁŘ: Jak zvyšovat konverzní poměr e-shopu prakticky

(Již proběhlo)

Každý e-shop může vydělávat více a je potřeba vědět, jak na to, jaké techniky/procesy vám k tomu pomohou. Na workshopu projdeme základy UX a CRO pro ecommerce, podíváme se na nejpoužívanější techniky, které můžete hned druhý den převést do praxe. Vše si ukážeme na reálných příkladech i s výsledky, čeho jsme dosáhli a jakým způsobem. Některé vaše e-shopy si projdeme přímo v rámci workshopu, abyste viděli, jaké chyby tam máte a jakým směrem byste se měli vydat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
3. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Segmentace a personalizace v e-mailingu: na základě dat a automatizovaně WEBINÁŘ: Segmentace a personalizace v e-mailingu: na základě dat a automatizovaně

WEBINÁŘ: Segmentace a personalizace v e-mailingu: na základě dat a automatizovaně

(Již proběhlo)

Mezi menšími e-shopy často panuje přesvědčení, že segmentace není pro ně. Že vyžaduje kopec práce na přípravě kontaktlistu, samotného e-mailu a pak se to odešle a může se začít nanovo. Tedy ještě více času, než strávíte na přípravě běžné rozesílky, aby se to poslalo jen na část databáze (a tím pádem to přineslo nižší zisky). Pojďme tenhle omyl vyvrátit a ukázat si, že segmentace se dá krásně automatizovat. Díky čemuž pak bude lidem chodit relevantní nabídka a vy zároveň nemusíte věnovat takové množství času její přípravě. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková, Martin Plšek

Video z akce
30. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Reálné využití Meta reklamy WEBINÁŘ: Reálné využití Meta reklamy

WEBINÁŘ: Reálné využití Meta reklamy

(Již proběhlo)

Naklikat reklamu v Business Manageru je snadné. Od úspěchu vás dělí jen jediné – naučit se reklamu správně integrovat do vaší marketingové strategie a porozumět souvislostem. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce