Kalendář akcí

26. září
10:00 - 13:00

APEK a ČOI: 9 měsíců s novými pravidly o ochraně spotřebitele

(Zdarma pro členy)

V lednu 2023 zatřásly změny v oblasti ochrany spotřebitele dlouhodobými jistotami a všichni obchodníci se museli přizpůsobit novým pravidlům. Ať jde o záruku a reklamace, spotřebitelské recenze a nebo často skloňované slevy a jejich prezentace, setkáváme se stále s řadou otázek od našich členů. Proto jsme po devíti měsících od zavedení změn pozvali Vlastimila Turzu z České obchodní inspekce, aby obchodníkům představil zkušenosti a výklady, jaké aktuálně ČOI k jednotlivým oblastem má. Bariéry, které e-shopy poznávají v praxi, pak představí Petra Dolejšová. Tu členové APEK dobře znají ze seminářů a webinářů na různá právní témata. Prostor bude samozřejmě také na dotazy z publika a otevřenou diskuzi!

Přednášející: Vlastimil Turza, Petra Dolejšová

Registrovat
9. říjen
17:00 - 21:00

APEK EventPlus - Co čeká českou e-commerce?

(250 Kč pro členy)

APEK Eventplus, to je série speciálních podvečerních setkáních s hosty, panelovou diskuzí a velmi otevřenou diskuzí. Před blížící se vánoční sezonou přinášíme další díl, a to v opravdu silné sestavě! O tom, co čeká českou e-commerce v blízké i vzdálené budoucnosti budou mluvit Petr Bena (Alza.cz), Tomáš Braverman (ex-CEO Heureka), Martin Kasa (Pilulka.cz) a Jan Vetyška (APEK). Mluvit se bude o návratu e-commerce k růstu, nových příležitostech i hrozbách na trhu a nebo třeba přínosech a rizicích umělé inteligence. A co účastníci nestihnou probrat přímo v sále, to budou moci probrat u dobrého vína a skvělého jídla po skončení hlavní části!

Přednášející: Tomáš Braverman, Martin Kasa, Jan Vetyška, Petr Bena

Registrovat
8. listopad
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: TikTok od A do Z

Během školení získáte hloubkové znalosti o TikToku a jeho prostředí. O tom, na co síť slouží, koho na ni najdete i jak ji můžete využít na maximum. Podíváme se společně na nastavení strategie komunikace na této dynamické a rychle měnící se síti. Podělím se s vámi o své best practices - jak přistoupit k tvorbě obsahu, sledování trendů i celkové komunikaci. Taktéž vám předám vám know-how ohledně techniky a vybavení, které pro správu a údržbu profilu budete potřebovat. Prakticky si pak ukážeme jak nastavit účet v TikTok Business Centru a jak funguje celý reklamní systém a jeho možnosti. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Klára Lošková

13. listopad
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Nasazujeme Google Analytics 4 2023

První ze dvou letošních podzimních školení na téma Google Analytics 4 se bude zabývat převážně založením, nasazením, implementací a konfigurací tohoto nového analytického systému. Vysvětlíme si, na jakých principech jsou Google Analytics 4 postavené, čím se liší od dosavadních Universal Analytics. Společně si srozumitelně a polopaticky krok za krokem založíme a nakonfigurujeme novou službu. Ukážeme si, jak ji nasadit na web, ať už nativně přímo implementací do zdrojového kódu, nebo uživatelsky příjemněji s využitím Google Tag Manageru. Pozornost přitom celkem logicky zaměříme hlavně na měření ecommerce. Nastavíme si vlastní dimenze a metriky a hlavně měřené konverze. A v příštím školení 21. listopadu pak už budeme interpretačně pracovat se založenou property a nasbíranými daty. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Tichý

14. listopad
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: LinkedIn pro začátečníky

Detailní informace ke školení doplníme v průběhu září 2023.

Přednášející: Tereza Drábková

21. listopad
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Používáme Google Analytics 4 2023

Druhé ze dvou letošních podzimních školení na téma Google Analytics 4 navazuje na předchozí implementační termín ze 13. listopadu. Tentokrát se zaměříme na používání našeho minule založeného, nasazeného a nakonfigurovaného systému. Vysvětlíme si metodiku Google Analytics 4 a její rozdíly od dosavadních Universal Analytics. Nastíníme si hlavní problémy dnešní doby a jak se s nimi právě Google Analytics 4 vyrovnávají. Zorientujeme se v novém rozhraní a naučíme se pracovat s výchozími reporty. Vysvětlíme si, k čemu slouží explorace a jak vám mohou pomoci v hlubším vhledu do nasbíraných dat. Nakonec se zběžně naučíme vytvořit si svůj vlastní report zcela podle svých potřeb. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Tichý

18. září
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět

WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět

(Již proběhlo)

Lze tvorbu cen plně automatizovat? Na tomto webináři se dozvíte odpověď na tuto otázku a mnoho dalších, například jaký je rozdíl mezi tvorbou cen v tuzemsku a v zahraničí nebo jak zvolit cenovou strategii. Samozřejmě se podíváme i na praktickou stránku věci a přineseme vám reálné příklady z praxe, takže se máte na co těšit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Matúš Lešinský

Video z akce
5. září
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo

WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo

(Již proběhlo)

Vybíráte do firmy vhodného AI pomocníka? Pak by vám neměl ujít tento webinář. Ať máte jistotu, že vám spíš než ruku k dílu nepřidá vrásky na čele. Na vše mrkneme prakticky, na příkladech a způsobem, který vás rozhodně nebude nudit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Fotky z akce
22. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Zvládání stresu WEBINÁŘ: Zvládání stresu

WEBINÁŘ: Zvládání stresu

(Již proběhlo)

Na webináři se společně s lektorkou Lenkou Fasterovou naučíte identifikovat potenciální stresory a zvládat je bez následné stresové reakce. Zdokonalíte dovednost korigovat své reakce ve stresových situacích a rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Zároveň se zaměříte na zlepšení prevence před negativními následky stresu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Lenka Fasterová

Video z akce