Kalendář akcí

22. duben
10:00 - 13:00

WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO

(Zdarma pro členy)

Děsí vás AI? Po tomto školení už nebude a nebo bude ještě víc. Tak jako tak si na vašem e-shopu ušetříte nebo transformujete práci na tu zábavnou. Vše, co se týká SEO a AI nástrojů a můžete na vašem e-shopu potřebovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Registrovat
25. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Zákaznický servis, který si zamiluje zákazník, manažer zákaznického servisu i majitel e-shopu

(Zdarma pro členy)

Jak zlepšit zákaznickou zkušenost e-shopu s kvalitní zákaznickou péčí? To vám prozradíme v tomto webináři určeném pro majitele e-shopů, malých a středních firem, manažery či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické tipy, jak nastavit zákaznický servis, který budou vaši zákazníci milovat a zároveň bude finančně udržitelný. Všechny postupy si prakticky ukážeme na modelovém příkladu e-shopu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Juraj Harkabuzík

Registrovat
29. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Jak správně vybrat SEO dodavatele a jak tomu přizpůsobit tým e-shopu a co čekat

(Zdarma pro členy)

Špatný výběr dodavatele vašeho e-shopu může zbrdzdit váš projekt o 5 - 10 let. Jak to nepokazit z pohledu SEO vám ukážu na našem školení včetně praktického checklistu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Registrovat
14. květen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 - DRUHÝ TERMÍN

(Zdarma pro členy)

Pro každoroční zájem jsme pro vás opět připravili koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 9. 4. 2024. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Registrovat (náhradník)
21. květen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Desatero pro e-mailingové nováčky

Začínáte svoji kariéru v online marketingu a "přistála" vám na stole agenda e-mailingu? Pojďme se jí společně podívat na kloub! Projdeme 10 aspektů e-mailingu, které vám pomohou ho komplexně pochopit. Z pohledu marketingové strategie i technikálií, se kterými se jinde než v e-mailingu nesetkáte. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

3. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Segmentace a personalizace v e-mailingu: na základě dat a automatizovaně

Mezi menšími e-shopy často panuje přesvědčení, že segmentace není pro ně. Že vyžaduje kopec práce na přípravě kontaktlistu, samotného e-mailu a pak se to odešle a může se začít nanovo. Tedy ještě více času, než strávíte na přípravě běžné rozesílky, aby se to poslalo jen na část databáze (a tím pádem to přineslo nižší zisky). Pojďme tenhle omyl vyvrátit a ukázat si, že segmentace se dá krásně automatizovat. Díky čemuž pak bude lidem chodit relevantní nabídka a vy zároveň nemusíte věnovat takové množství času její přípravě. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková, Martin Plšek

17. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

(Již proběhlo)

Webinář se Zuzanou Slepánkovou se zaměřuje na praktické využití Looker Studia pro efektivní sledování a optimalizaci výkonnosti online kampaní, což je klíčové pro zvýšení prodeje a zlepšení uživatelského zážitku. Naučte se nastavit si report v Looker studiu a jak správně interpretovat data a identifikovat další kroky. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Slepánková

Fotky z akce
15. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy

WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy

(Již proběhlo)

Pokud potřebujete napsat texty na web a zařídit, aby je měly vyhledávače rády a dostaly se na 1. pozice a získaly vám návštěvnost na web, přijďte nebo pošlete svého copywritera, editora, autora textů na toto školení. AI tipy v ceně! Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
9. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024

(Již proběhlo)

Pro každoroční zájem jsme pro vás opět připravili koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, druhý se uskuteční 14. 5. 2024. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce