Kalendář akcí

5. červen
17:00 - 21:00

APEK EventPlus - Jak najít nový trh a uspět?

(250 Kč pro členy)

Na českém e-commerce trhu panuje tvrdá konkurence. Počet e-shopů, které nabízí elektroniku, oblečení nebo sportovní vybavení je celá řada. Jednou z cest k úspěchu je tedy originalita. A jak být originálnější, než přijít s vlastním segmentem? O tom, jak si najít svůj vlastní nový trh a uspět si budeme povídat v dalším díle diskuzního APEK Event+. Mezi řečníky v panelové diskuzi budou Lukáš Janoušek (Campiri), Pavel Hašek (Tentino), Martin Mates (Econea) a Lukáš Vala (GetID). V otevřené debatě nebude chybět ani výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. A jako vždy při APEK Event+ budeme klást velký důraz na interaktivní spolupráci s publikem. Diskutovat se bude jistě i po skončení oficiálního programu v následném networkingu u dobrého vína a jídla! Akce, která je určená především pro majitele a ředitele e-shopů, bude opět zpoplatněna vstupným ve výši 250 Kč. Věříme, že díky tomu dokážeme využít v maximální míře omezené kapacity sálu (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Přednášející: Jan Vetyška, Lukáš Janoušek, Lukáš Vala, Pavel Hašek, Martin Mates

Registrovat
7. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Jak využít SEO pro UX návrhy webů

(Zdarma pro členy)

Pokud jste markeťák či SEO konzultant, který se občas dostane i k UX a nebo UXák, co chce rozumět, proč SEO konzultanti po vás chtějí různé věci, pak tohle je téma přesně pro vás. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Registrovat
13. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: 3 fáze reklamy 2023

(Zdarma pro členy)

Honza vám ukáže, že zisková reklama nezačíná ani nekončí na Facebooku. Nad reklamou přemýšlí ve 3 základních fází. Nebude vás učit klikat, ale ukáže vám, jak nad reklamou komplexně a strategicky přemýšlet, aby vydělávala peníze. Ať už utrácíte desítky tisíc, nebo milion Kč za měsíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Registrovat
15. červen
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt

Během školení si nastíníme možnosti, jak k projektu od počátku do konce přistupovat. Jak vše může fungovat, když máte k dispozici interní tým, externí tým nebo kombinaci? Podíváme se na role, které se v projektu mohou vyskytnout a jejichž obsazení vám může usnadnit život. Povíme si, jak si daný projekt promyslet, naplánovat a jakou metodikou a s jakými softwarovými nástroji lze projekt odřídit. Zároveň také nahlédneme pod pokličku internímu fungování IT firem a probereme jak to udělat, aby se vám s nimi dobře spolupracovalo. Odpovíme si také na otázku "Co můžeme udělat pro to, abychom minimalizovali průtahy a vícepráce?".

Přednášející: Tomáš Zísler

21. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích 2023

Perfektní obsah ani odkazy nemusí stačit! Technické SEO musí být v pořádku, jinak se váš skvělý web nedostane do vyhledávačů. Přijďte se naučit jak na to, nebo pošlete vašeho vývojáře! Dozvíte se seznam věcí, které mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlím vám proč a jak je zapracovat a otestovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

22. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Zvládání stresu

Na webináři se společně s lektorkou Lenkou Fasterovou naučíte identifikovat potenciální stresory a zvládat je bez následné stresové reakce. Zdokonalíte dovednost korigovat své reakce ve stresových situacích a rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Zároveň se zaměříte na zlepšení prevence před negativními následky stresu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Lenka Fasterová

31. květen
10:00 - 11:30
WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů

WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů

(Již proběhlo)

Chcete vědět kdy a na co můžete využít Chat GPT a nástroje postavené na jejich API pro SEO? Pavel vám ukáže základní scénáře a představí vám výhody i nevýhody a pasti těchto řešení. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
25. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR

WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR

(Již proběhlo)

Tento workshop vám ukáže jak na to, prakticky. Ukážeme si jak správně vytvořit základ ve firmě, abyste mohli růst a definovat si správné cíle. Podíváme se na procesy, projektové řízení, definic rolí ve firmě. Základem je vědět, kdo je za co odpovědný a kdo do jakého úkolu, potažmo plnění cíle, vstupuje. Postupně se dostaneme k definici cílů a zavádění strategie do firmy. Podíváme se na různé možnosti strategie, jelikož každá firma je na tom jinak, ať už velikostí, trhem, produktem, službou. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
23. květen
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop

WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop

(Již proběhlo)

Optimalizační workshop od specialistů pro specialisty. V úvodu si nasdílíme pár obecných tipů a doporučení k nastavení účtu, měření výsledků a cílů kampaní a nové podobě produktové inzerce na Seznamu. Následně se více ponoříme do optimalizace vyhledávacích a obsahových kampaní. Školení je pro všechny specialisty spravující kampaně v Skliku a bude trvat přibližně dvě hodiny. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Doležal, Tereza Brožová

Fotky z akce