Kalendář akcí

4. říjen
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Webová analytika ve světě bez dat

(Zdarma pro členy)

Cílem školení je získat přehledovou orientaci ve všech pohromách, kterým dnes čelí webová a datová analytika, a základní představu, jak je lze řešit nebo jak k nim přistupovat. Shrneme si platný právní rámec regulace práce s osobními údaji a cookies. Co platí už od GDPR, co letos nově přinesla novela Zákona o elektronických komunikacích, co nás ještě čeká a proč je dobré mezi tím rozlišovat? Na co vše se uživatele musím ptát a co mu stačí jenom oznámit? Proč musím mít někdy souhlas i na věci, které spadají pod oprávněný zájem? Opravdu smím ukládat svá data jenom v Evropě a jak to je s aktuálně propíranou legalitou Google Analytics a dalších systémů od Google?

Přednášející: Jan Tichý

Registrovat
12. říjen
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Jak převést potřeby, obavy a touhy vašich zákazníků ve funkční byznys

(Zdarma pro členy)

Na workshopu si s Honzou představíte framework Value Proposition Canvas, který plně využívá u svých klientů. Tento framework slouží ke správnému odhalení potřeb, obav a tužeb vašich cílových skupin, díky čemuž budete mnohem lépe vědět, na jaká témata se v rámci marketingu, obsahu, ale celkově byznysu zaměřit. Nečekejte akademický výklad, ale plně praktický workshop s ukázkami a návodem. Ukážete si, jak výstup správně zpracovat, ale také jak jej správně převést dle priorit do praxe, což je jeho nejdůležitější část. Jinak je to bohužel velice často výstup do šuplíku, což Honza nechce, jelikož tento framework dokáže být obrovskou zbraní na výkon. Jako bonus si pro vás Honza připravil vzor, ať můžete hned následující den začít!

Přednášející: Jan Kvasnička

Registrovat
17. říjen
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Za 4 hodiny specialistou na e-mailing

Na workshopu si s týmem specialistů ze SmartEmailingu představíte, jak dostat z rozesílek maximum. Věděli jste, že e-mailing generuje e-shopům v průměru 67 % obratů? A že se jejich cena nezvyšuje například s ohledem na blížící se vánoční období, jako to u je u ostatních placených kanálů zvykem? Pojďte se naučit, jak z e-mailingu udělat top kanál. Na semináři se mimojiné dozvíte tipy pro předměty e‑mailů, jak tvořit kvalitní obsah a dostanete i zdroje ke studiu. Zazní i nejčastější chyby v e-mailingu a jak se z nich poučit a předběhnout konkurenci. Dostanete tipy na nejvýkonnější scénáře, které nastavíte jednoduše díky automatizaci. Pozornost bude věnovaná i měření, A/B testování a vyhodnocování. Seminář je určený pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro pokročilé zájemce připravujeme program na 10. 11., kde vám SmartEmailing představí jak lze vymyslet a zprocesovat rozesílku personalizovaných videí, která příjemně překvapí každého.

Přednášející: Ondřej Ratajský

21. říjen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Kdo neplánuje, plánuje neúspěch

Odhalte společně s lektorkou Lenkou Fasterovou své největší „žrouty“ času a naučte se je eliminovat. Na webináři získáte jasnou představu o výhodách a užitcích efektivního plánování času a prohloubíte svou dovednost odlišovat důležité od naléhavého a postupovat podle priorit. Osvojíte si jednoduché a funkční postupy vedoucí k zefektivnění práce i života a dostanete impuls pro vykročení na cestu ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Lenka Fasterová

4. listopad
10:00 - 12:00

WEBINÁŘ: Co dělat, když vám někdo nezaplatí fakturu?

Webinář je určen pro všechny, kteří se v rámci svého podnikání nebo i mimo něj dostanou do nepříjemné situace, kdy musí vymáhat dluh. Může se jednat o neuhrazenou fakturu za služby, za nájem či za dodané zboží. Může však jít i o zápůjčku či úvěr. Zaměříme se nejen na samotné vymáhání, ale i na to, jak takové situaci předcházet. Ukážeme si některé oblíbené triky dlužníků i věřitelů a projdeme si i soudní řízení, kterému se ale vždy snažíme spíše vyhnout. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Ondřej Preuss

9. listopad
10:00 - 13:00

Právní event - jak se připravit na největší legislativní změny za 8 let?

(Zdarma pro členy)

Občanský zákoník a zákon o ochraně spotřebitele prochází z pohledu prodejců (nejen) zboží významnými změnami. APEK se novinkám dlouhodobě věnuje, nyní ale nastal čas si o nich promluvit detailněji a naživo. V rámci APEK právního eventu představíme účastníkům ty nejvýznamnější změny a připravíme doporučení, jak se s nimi vypořádat. V Konferenčním centru GreenPoint v Praze máme pro členy připravené přednášky i diskuze, díky kterým posluchače nová legislativa nezaskočí nepřipravené. Detaily celého programu budeme průběžně doplňovat!

Registrovat
10. listopad
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: E-mailing pro pokročilé

Podrobnosti k akci doplníme během září 2022.

Přednášející: Ondřej Ratajský

15. listopad
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Úvod do Google Analytics 4 pro e-shopaře

Podrobnosti k akci doplníme během září 2022.

Přednášející: Jan Tichý

22. listopad
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Jak na projektové řízení v Asaně prakticky

Nástroj Asana patří u nás v ČR/SR k nejpoužívanějších nástrojům na projektové řízení pro ecommerce projekty. Využívají jej projekty všech velikostí, od velkých 100+ členů v týmu až po jednotlivce. Na workshopu si ukážete, jak správně nastavit celé prostředí Asany, jak si rozdělit týmy, jak definovat procesy, komunikaci, jak to vše vyhodnocovat. Honza vám ukáže jednotlivé možnosti, jak má Asanu v různých projektech nastavenou, ať již placenou, tak i neplacenou verzi. Na workshopu dostanete kompletní zápis všech tipů a ukázek jako dokument, abyste nabrané zkušenosti mohli co nejdříve aplikovat do vašich procesů. Vše si ukážete maximálně prakticky na již existujících projektech.

Přednášející: Jan Kvasnička