Kalendář akcí

26. květen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě

(Zdarma pro členy)

Ať už trávíte správou sociálních sítí každou minutu svého času, nebo je to pro vás stále jen okrajová disciplína, existuje několik aspektů, které rozhodnou, zda vaše úsilí bude vynaloženo úspěšně, nebo zbytečně. Podívejte se s námi na ně zblízka a posuňte svoje "socky" o několik levelů dál. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jakub Dresler, Jana Plháková

Registrovat
31. květen
10:00 - 13:00

WEBINÁŘ: Jak nepokazit expanzi do jiných zemí ve vyhledávačích

(Zdarma pro členy)

Plánujete expanzi nebo jste ji už udělali? Máte správně strukturu webu? Upravili jste technické řešení? Máte klíčovku pro daný jazyk? Znáte kulturu dané země? Pokud ne, potřebujete zajít na tento kurz o SEO v zahraničí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Registrovat
2. červen
10:00 - 11:00

WEBINÁŘ: Automatizace v zákaznickém servise: Jak? Proč? Co? Kde?

(Zdarma pro členy)

Chcete dobře automatizovat komunikaci se zákazníky? Tomáš Kotásek vám řekne, proč vůbec automatizovat, jak vhodně automatizovat a co vám automatizace přinese. Na příkladech z praxe vás naučí, jak díky automatizaci zvýšíte zákaznickou zkušenost a optimalizujete náklady. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Tomáš Kotásek

Registrovat
8. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Nejčastější omyly e-shopařů

(Zdarma pro členy)

Obchodními podmínkami to nekončí. Měli byste v nich i „umět chodit“. Pojďme se spolu prakticky podívat na to, jak se vypořádat s kverulanty, co dělat, když vám klienti nepřebírají zboží, rozmotáme vám záhady týkající se odstupování od smluv a reklamací a mrkneme se i na legislativní novinky letošního roku. Prakticky, zvesela a způsobem, který si budete dlouho pamatovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Registrovat
14. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2022

Přijďte se naučit, jak neřídit SEO jako sprint, ale spíše jako maratón. Proč je důležité určovat reálné cíle, mít správná očekávání a jak řídit vaši SEO strategii a i váš tým. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

23. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Placené výkonnostní kampaně na sociálních sítích

Výkonnostní reklama na sociálních sítích má svá specifika, která je třeba zohlednit při navrhování kampaně, dále pak ve struktuře nastavení a v neposlední řadě i při vyhodnocování. Konkrétně se zaměříme na platformy Facebook & Instagram, Pinterest a LinkedIn. Dozvíte se, kdy a proč kterou platformu využít, jaké nabízí možnosti a cílení a jak to všechno po technické stránce nastavit. Podíváme se také na to, jaké kreativy fungují v inzerátech a podělíme se o vlastní postupy, jak navrhnout strukturu kampaní. A samozřejmě nevynecháme ani tipy na vyhodnocování - jaká čísla má smysl sledovat a které metriky můžete s klidem zapomenout. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne

Přednášející: David Čedík, Anna Horáková

27. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: PPC pro začátečníky

Ve školení se zaměříme na základy systémů Google Ads, Sklik a Heureka. Přednáška je vhodná pro začátečníky, kteří doposud nemají zkušenost s e-commerce a chtějí se více dozvědět o možnostech jednotlivých systémů. Na přednášce probereme rozdíly mezi organickým a placeným vyhledáváním, vysvětlíme princip aukce, základní metriky a pojmy (CPC, CTR, konverze, konverzní poměr, klíčová slova, vyhledávací dotazy) či druhy kampaní. Na závěr si vyzkoušíme jednotlivé kampaně založit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Michael Marinkovič, David Janoušek

29. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Placené výkonnostní kampaně na G-ads, Sklik a Heurece

Každý systém (Sklik, Google Ads, Heureka) má svá specifika, která je třeba zohlednit při navrhování struktury účtu či stanovení konverzních cílů. Na přednášce do hloubky probereme jednotlivé systémy, efektivní struktury v rámci těchto systémů a představíme práci s automatickými strategiemi v návaznosti na cíle klienta. Představíme také jednotlivé druhy kampaní společně s doporučením, kdy tento druh kampaní využívat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: David Janoušek, Jan Janoušek

24. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

(Již proběhlo)

Honza vám ve 3 fázích ukáže, že zisková reklama nezačíná ani nekončí na Facebooku. Nebude vás učit klikat, ale ukáže vám, jak nad reklamou komplexně a strategicky přemýšlet, aby vydělávala peníze. Ať už utrácíte desítky tisíc, nebo milion Kč za měsíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Fotky z akce