Kalendář akcí

21. leden
10:00 - 14:00

Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

(Zdarma pro členy)

Každý e-shop řeší spousty úkolů. Popisky produktů, marketingové kampaně, vývoj e-shopu, účetnictví, obsah na blog, offline akce. Do toho je potřeba komunikovat se spoustou dodavatelů, externisty, brigádníky. Jak se s tím vším efektivně vypořádat? Jak na efektivní spolupráci v týmu? Jak dotahovat úkoly, chytře a snadno?

Přednášející: Karel Dytrych

Registrovat (náhradník)
23. leden
10:00 - 14:00

Právní úskalí spolupráce s influencery

(Zdarma pro členy)

Seminář je vhodný pro všechny podnikatele, kteří v rámci svého marketingu používají influencery; marketéry (ať už ty, co sestavují marketingovou strategii, nebo správce sociálních sítí); marketingové agentury; případně influencery samotné.

Přednášející: Petra Dolejšová

Registrovat
29. leden
11:00 - 14:00

EU Day - expanze do Maďarska

(Zdarma pro členy)

Plánujete expanzi do zahraničí? Chystáte se prodávat do Maďarska? Pak byste neměli propásnout lednový APEK EU Day, který pro naše členy připravujeme. Podrobnosti průběžně doplňujeme!

Registrovat
5. únor
10:00 - 14:00

Obsahový marketing pod lupou

Volání po praktickém školení byla vyslyšena. Připravili jsme pro vás nový koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 12. 2. 2020.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

6. únor
10:00 - 14:00
10. únor
10:00 - 14:00

Marketingová analytika & BI - nalezení Svatého grálu ve vlastních datech

Datová integrace a BI je dnes hodně skloňované téma v marketingu. Málokdo však dobře zná její možnosti a jak ji v praxi využít. Na školení si ukážeme, jak najít hodnotu v interních datech, jaké analýzy se vyplatí dělat, která KPI jsou neocenitelná pro řízení firmy. Dále jak pokročile pracovat s daty v marketingových nástrojích a zvýšit si tím obchodní přínos. Chcete znát, co se skrývá za pojmy segmentace, CLV, ETL, prediktivní analytika, behaviorální cílení a mnoho dalšího?

Přednášející: Jan Kadleček

12. únor
10:00 - 14:00

Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

Volání po praktickém školení byla vyslyšena. Připravili jsme pro vás nový koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 5. 2. 2020.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

19. únor
10:00 - 14:00

Jak prakticky uchopit zahraniční expanzi e-shopu

Workshop je vhodný především pro e-shopaře, kteří doposud jen zvažovali, nebo právě začínají zahraniční expanzi. Na workshopu zazní praktické rady a ověřené postupy, které Tomáš a Expandeco úspěšně aplikovali na přibližně stovce e-commerce klientů v rámci expanze do 14 krajin Evropy.

Přednášející: Tomáš Vrtík

26. únor
10:00 - 17:00

Školení péče o zákazníky

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 5. 3. 2020.

Přednášející: Mário Roženský