Kalendář akcí

1. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: SEO - Analýzy vašich webů 2020 - DRUHÝ TERMÍN

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 10. 3. 2020.

Přednášející: Pavel Ungr

6. duben
10:00 - 13:00

WEBINÁŘ: Úvod do Google Analytics 2020

(Zdarma pro členy)

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Tomáš Baxa, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů.

Přednášející: Tomáš Baxa

Registrovat
7. duben
10:00 - 13:00

WEBINÁŘ: Projektové řízení e-shopů 2020

(Zdarma pro členy)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat.

Přednášející: Jan Kvasnička

Registrovat
8. duben
10:00 - 14:00

Školení Instagram a facebook reklamy - ODLOŽENO

Sociální sítě jsou dnes pro podnikání naprostou nezbytností. Naučíme vás plně ovládat business rozhraní Facebooku a Instagramu, do kterého patří tvoření úspěšných kampaní, správné cílení na zákazníka a tvorba poutavého obsahu. Na tomto školení nebudete jen koukat a poslouchat, ale ihned si vyzkoušíte nastavit kampaně! Po skončení celého školení budete schopni samostatně ovládat a nastavovat kampaně. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 22. 4. 2020.

Přednášející: Marie Venclíčková

15. duben
10:00 - 13:00

WEBINÁŘ: Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje, marketingu a lidí

(Zdarma pro členy)

Znáte to. Každý den se mění plány, vstupují nám do toho velká i malá rozhodnutí, díky kterým se původní plány mění nebo úplně odsouvají. Jak ale v tomto prostředí zaručit správný vývoj e‑shopu? Jak dodržovat marketingové aktivity a všechny své plány, abychom věděli, kam směřujeme nebo a jak si to správně časově rozvrhnout? Jak se naučit dlouhodobě plánovat? Víte co se bude dít za 2 roky? Jak si optimalizovat celý tento proces a být jako e-shop co nejvíce efektivní? Podíváme se na praktické tipy jak dosáhnout co největší míry efektivity pro celý váš tým.

Přednášející: Jan Kvasnička

Registrovat
17. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Linkbuilding 2020

(Zdarma pro členy)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Registrovat
20. duben
10:00 - 14:00

Google Data Studio pro začátečníky

Školení je určeno pro majitele eshopů a webů, kteří chtějí mít všechna marketingová data na jednom místě a také marketingové specialisty (PPC, SEO či social) pro zefektivnění klientského či interního reportingu.

Přednášející: Tomáš Hanáček

22. duben
10:00 - 14:00

Školení Instagram a facebook reklamy - DRUHÝ TERMÍN

Sociální sítě jsou dnes pro podnikání naprostou nezbytností. Naučíme vás plně ovládat business rozhraní Facebooku a Instagramu, do kterého patří tvoření úspěšných kampaní, správné cílení na zákazníka a tvorba poutavého obsahu. Na tomto školení nebudete jen koukat a poslouchat, ale ihned si vyzkoušíte nastavit kampaně! Po skončení celého školení budete schopni samostatně ovládat a nastavovat kampaně. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 8. 4. 2020.

Přednášející: Marie Venclíčková

24. duben
10:00 - 14:00

Zpětné procesy v e-commerce

Kvalita vracení zboží má klíčový vliv na retenci zákazníka – zákazník s perfektně zvládnutou vratkou může v budoucnosti e-shopu přinést až o 350% vyšší obrat. Ukážeme si, co zákazníci očekávají, jak jsou na tom další hráči na trhu a jak nastavit svůj zpětný proces perfektně. Vysvětlíme si, jak správně zvládnout komunikaci, logistiku, automatizaci, měření i prodej alternativy. Seminář je vhodný e-shopy prodávající fyzické zboží, které lze vracet. Jedná se o stejný seminář jako v roce 2019.

Přednášející: Petr Boroš