Kalendář akcí

25. duben
10:00 - 14:00

Vyhodnocování PPC kampaní

(Zdarma pro členy)

Data, reporty a nástroje, které nabízí informace pro vyhodnocení nebo optimalizaci kampaní. Naučíte se mimojiné sledovat vývoj kvality kampaní, výkon pozic nebo informace, které lze zjistit o kampaních konkurence. Podíváme se na užitečné reporty přímo v AdWords a Skliku, v Google Analytics a na nově dostupné Google Data Studio. Vhodné pro mírně pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

Registrovat (náhradník)
27. duben
10:00 - 14:00

Facebook reklama pro začátečníky - DRUHÝ(NÁHRADNÍ) TERMÍN

(Zdarma pro členy)

Pro velký zájem členů o školení "Facebook reklama pro začátečníky" s Honzou Bartošem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 6. března 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Honza Bartoš

Registrovat (náhradník)
2. květen
10:00 - 14:00

PPC remarketing

(Zdarma pro členy)

Jak pracovat s uživateli, kteří již na web přišli, přesvědčit je k objednávce nebo na nich naopak ušetřit a reklamu jim nezobrazovat. Řeč bude o remarketingu v obsahové síti i vyhledávání, dynamickém i statickém remarketingu. Vysvětlíme si, jaká připravovat publika pro jednotlivé účely i jak lze pomocí remarketingu zvýšit retenci návštěvníků a zákazníků. Vhodné pro mírně pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

Registrovat (náhradník)
9. květen
10:00 - 14:00

Workshop: Linkbuilding

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

10. květen
10:00 - 14:00

Struktura webu z pohledu SEO - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN

Pro velký zájem členů o školení "Struktura webu z pohledu SEO" s Pavlem Ungrem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 22. března 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Pavel Ungr

15. květen
10:00 - 14:00

Krizová komunikace s médii pro e shopy

Někde se to zadrhne. Uděláte chybu. Vy, váš člověk nebo dodavatel. Pomluví vás bývalý zaměstnanec, naštvaný zákazník nebo konkurence. Stane se nehoda, udeří přírodní katastrofa, uniknou data... Může to být cokoliv a přijít nečekaně. Média to zajímá, volají, píší o vás. Internetem se o vás šíří "zaručené" zprávy. A „Černé ovce“ chtějí vyjádření na kameru. Co teď?

Přednášející: Hana Hejsková

18. květen
10:00 - 14:00

Dynamické reklamy na Facebooku

Inzerujte chytře a využívejte automatizaci facebook reklam. Dynamické reklamy při správném nastavení ušetří váš čas a přináší skvělé výsledky. Workshop je vhodný pro ty, kteří mají s Facebook reklamou alespoň malé zkušenosti.

Přednášející: Honza Bartoš

29. květen
10:00 - 14:00

Workshop: Marketing Miner

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Workshop se bude věnovat od základů způsobu, jak využít tento komplexní nástroj pro SEO specialisty a linkbuildery v jejich každodenní práci. Krom Marketing Mineru si budeme ukazovat i některé další zajímavé nástroje, využitelné jako podklad při expanzi nebo analýze konkurence

Přednášející: Filip Podstavec

4. červen
10:00 - 14:00

SEO workshop: Analýzy vašich webů

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra.

Přednášející: Pavel Ungr