APEK.cz

Ti nejlepší z e-komerce na jednom místě

APEK je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Členové APEK s naší pomocí neustále posouvají své podnikání tím správným směrem. Díky naší podpoře mají e-obchodníci v ruce nástroje, které jim pomáhají být vždy o krok před konkurencí.

Více o asociaci Více o členství
“Jsem rád, že díky svému aktivnímu zapojení v APEKu mohu s dalšími obchodníky sdílet vzájemné zkušenosti z oblasti e-komerce. Každý rok se těším na konferenci E-Business Fórum, kde se potkávám se všemi důležitými lidmi z naší branže."

Ing. Ondřej Fryc,
Investor, zakladatel Mall.cz

“Studie a výzkumy z dílny APEKu mi nejednou pomohly při důležitých obchodních rozhodnutích. Oceňuji, že APEK funguje jako ucelená platforma pro sdílení zajímavých dat a informací."

Martin Kasa,
Předseda předsednictva, zakladatel Pilulka.cz

“APEK je pro mne místem, kde mohu potkávat podnikatele, kteří mají tah na branku a chuť posouvat svůj online byznys. I začínající obchodníci zde mají své místo a vzájemně se dokážeme inspirovat."

Jakub Havrlant,
CEO Rockaway, CEO Mall Group

“Často využíváme semináře APEK pro školení a vzdělávání našich zaměstnanců, každý rok se tak i díky APEK seminářům posouváme dopředu. Oceňujeme, že ani v oblasti nepřehledné legislativy nám díky APEKu nic neunikne."

Martin Rozhoň,
Místopředseda předsednictva, CEO Vivantis.cz

“Z APEKu čerpám aktuální a přehledné informace, které mi pomáhají rozvíjet svůj byznys. Z jednání se státní správou, partnerskými sdruženími či spotřebitelskými organizacemi mi APEK vždy předloží to nejdůležitější a já ušetřím cenný čas.“"

Tomáš Čupr,
Člen předsednictva, CEO Rohlik.cz

Proč se připojit?

sdílení zkušenostímezi 449 členy
volný vstupna více než 20 akcí ročně
videoarchiv se záznamyvšech proběhlých akcí

Naše akce

Další připravované akce

Nedávné akce

Všechny proběhlé akce

Novinky a tiskové zprávy

23.
říj

Vánoční nákupy se blíží, e-shopy letos opět dosáhnou rekordních obratů. Kdy odstartuje to pravé šílenství?

Vánoce se nezadržitelně blíží. A s nimi i masivní kampaně, dny plné slev a velké útraty. Také letos se přesune další část zákazníků na internet a své dárky pořídí v českých e-shopech. Ty očekávají opět rekordní tržby, a to s nárůstem přes 15 % oproti loňsku. Asociace pro elektronickou komerci…

12.
říj

Blíží se druhá letošní E-Business Akademie, věnovat se bude budoucnosti on-line plateb

E-Business Akademie, dlouhodobý projekt Asociace pro elektronickou komerci (APEK), má naplánované své druhé letošní pokračování na středu 25. října 2017. V prostorách ROYAL v Praze na Vinohradech bude hlavním tématem budoucnost on-line plateb, kterým se budou ve svých prezentacích věnovat zajímaví hosté.

6.
říj

Vítězem APEK E-commerce Awards 2017 se stala internetová lékárna Pilulka.cz, přináší úzké propojení on-line a off-line světa

V průběhu E-Business Fora 2017 došlo na již tradiční slavnostní moment – vyhlášení vítěze výroční ceny APEK E-Commerce Awards. Cenu pro inovativní a průkopnický e-shop z řad členů Asociace pro elektronickou komerci (APEK) získala internetová lékárna Pilulka.cz, která dokázala originálně propojit on-line a off-line svět. A to navíc v odvětví,…

Další zprávy Sekce pro novináře

Členové asociace

Všichni členové