Vítězem třetího ročníku APEK E-commerce Awards se stal ZOOT.cz

Publikováno: 04. říjen 2016

Od roku 2014 vznikla v rámci konference E-Business Forum, kterou pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK), nová tradice. Odborná porota v průběhu této významné akce vyhlašuje vítěze ocenění pro nejvíce inovativní a originální internetový obchod v uplynulém období – APEK E-commerce Awards. Pro rok 2016 se vítězem stal obchod (nejen) s módou ZOOT.cz.

APEK vyhlašuje vítěze E-commerce Awards již tradičně v rámci své nejvýznamnější konference, kterou je E-Business Forum. V předchozích letech se z ceny radovali zástupci provozovatele platebního systému Twisto a on-line supermarket Rohlik.cz. Stejně jako v minulosti, také v roce 2017 bude náš výherce současně reprezentovat Českou Republiku na evropském Global E-commerce Summitu a ucházet se o European E-commerce Awards,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška.

Vítěze cen určuje odborná porota složená z členů předsednictva APEK a výkonného ředitele. Hlavním kritériem při výběru výherce je inovativnost a originalita projektu v rámci e-komerce. ZOOT je reprezentantem dynamicky rostoucího on-line segmentu prodeje oblečení, současně přinesl na český e-trh řadu novinek a neobvyklých řešení.

Věříme, že ZOOT je unikátní také v evropském měřítku a díky tomu bude skvěle reprezentovat českou e-komerci v rámci European E-commerce Awards příští rok v Barceloně,“ uzavírá Jan Vetyška.