Rekordních 25 akcí on-line i naživo čeká na členy APEK na podzim 2020

Publikováno: 17. srpen 2020

Mezi jeden z hlavních pilířů činnosti Asociace pro elektronickou komerci (APEK) patří dlouhodobě pořádání seminářů a workshopů. Ty jsou pro členy APEK zdarma a každý rok jejich počet narůstá. Také na podzim se mohou členové těšit na řadu zajímavých témat, kterým se budou přednášející věnovat jak v Praze v Konferenčním centru Greenpoint, tak i na monitorech účastníků prostřednictvím webinářů.

Jarní nouzový stav a s ním související omezení přinesla do programu našich APEK akcí zásadní změny. Podařilo se nám ale, věřím, velmi dobře přejít do on-line prostředí. A reakce na webináře byly od členů velmi pozitivní. Také proto přinášíme na podzim mix tradičních akcí v Praze a nově také na dálku,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška a dodává: „Současně je třeba vnímat, že epidemiologická situace v ČR se může opět změnit. Jestliže by došlo k další úpravě pravidel pro pořádání akcí, budeme reagovat podobně jako na jaře. Semináře, u kterých to bude technicky možné, bychom přesunuli do on-line prostředí. Věříme ale, že tato situace nenastane.

Seznam školení se již plní v kalendáři na webových stránkách apek.cz. Forma přihlašování bude probíhat tradičně, a to vždy 14 dní před akcí, kdy registrace budou startovat v 10:00. Členové budou navíc vždy upozorněni e-mailovou pozvánkou. „Na semináře, které budou probíhat naživo, bude opět platit omezení jednoho zástupce člena APEK. V případě, kdy by stejné téma mělo dva termíny, bude i nadále možné se přihlásit pouze na jeden z těchto termínů. Webináře budou obvykle dostupné pro větší počet účastníků,“ uvádí Jan Mikl, manažer zodpovědný za APEK eventy, a dodává: „Z téměř všech akcí budeme pořizovat videozáznam, který opět najdou členové v členské zóně, stejně jako doposud. Nikdo tak nebude ošizen o možnost vidět konkrétní seminář.

Témata budou i na podzim 2020 ze všech oblastí prodeje zboží a členové APEK se mohou těšit jak na známé tváře, tak i na úplné nováčky z řad přednášejících. První workshop přitom začne společně se školním rokem, a to v úterý 1. září. Průběžně doplňovaný a aktualizovaný seznam akcí je členům k dispozici v kalendáři akcí na webu apek.cz.