Proběhla valná hromada APEK

Publikováno: 01. prosinec 2017

V pátek 1. prosince 2017 proběhla valná hromada APEK. V jejím průběhu bylo zvoleno nové předsednictvo a dozorčí rada na následující dva roky. Oba orgány zůstávají ve stejném složení jako dosud a APEK tak nadále povedou Martin Kasa, Martin Rozhoň a Tomáš Čupr. V dozorčí radě budou opět působit Josef Aujezdský, Vojtěch Schwangmaier a Miroslav Voda.

Valná hromada Asociace pro elektronickou komerci (APEK) se sešla v Praze - Strašnicích v Konferenčním centru Greenpoint. Po nezbytných formalitách a volbě orgánů valné hromady zhodnotilo stávající předsednictvo činnost APEK v uplynulých letech 2016 a 2017. Účastníci tak měli možnost vidět vyhodnocení naplnění čtyř základních pilířů činnosti asociace, na kterých staví svou činnost. Po schválení účetní závěrky za rok 2016 pak došlo na volbu nového předsednictva a dozorčí rady pro následující dva roky.

V předsednictvu nadále budou působit Martin Kasa, Martin Rozhoň a Tomáš Čupr. Všichni tři tak můžou navázat na svou činnost z uplynulých dvou let. Dozorčí rada bude také pokračovat ve stejném složení jako dosud, jejími členy jsou Josef Aujezdský, Vojtěch Schwangmaier a Miroslav Voda. Závěr valné hromady pak obstarala plodná diskuze nad tématy, které členy asociace trápí a nad jejím dalším směřováním.