Proběhla valná hromada APEK

Publikováno: 25. říjen 2011

 Praha, 25. října 2011 - V pondělí 24. 10. 2011 proběhla v Praze volební valná hromada Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Na této valné hromadě bylo zvoleno nové předsednictvo a dozorčí rada Asociace. V rámci valné hromady měli zúčastnění členové Asociace také možnost zhodnotit společně s předsednictvem uplynulé dvouleté období.

Pozitivních ohlasů dosáhl jak výrazný nárůst členské základny, tak rozvoj stávajících projektů certifikace APEK Certifikovaný obchod a APEK Certifikát kvality. Zároveň členové kvitovali nové možnosti účastnit se pravidelných seminářů či vyhotovené studie, které Asociace připravila. V nejbližší budoucnosti pak všichni vidí významný prostor pro další rozšíření služeb členům v oblasti právní podpory.

Na pondělní valné hromadě bylo voleno nové vedení Asociace pro elektronickou komerci. Předsednictvo APEK bude v následujícím funkčním období pracovat ve složení Ing. Ondřej Fryc, Martin Kasa a Martin Rozhoň. Do dozorčí rady zvolili zástupci členů APEK JUDr. Josefa Aujezdského, Petra Cikána a Bc. Zdeňka Vrbu.