Proběhl APEK seminář "Google řešení pro růst e-byznysu"

Publikováno: 13. říjen 2011

Ve středu 12. října měli členové Asociace pro elektronickou komerci (APEK) možnost zúčastnit se workshopu na téma "Google řešení pro růst e-byznysu". Tento workshop Asociace uspořádala přímo ve spolupráci s regionálními zástupci společnosti Google, kteří se také ujali přednášek.

Seminář byl tentokrát zaměřen především na marketingové ředitele a obchodní manažery  (pro PPC specialisty APEK uspořádal školení v květnu 2011), kterým přednášející představili přehled řešení pro budování ebyznysu, která Google v současnosti nabízí.

Semináře se zúčastnilo více jako čtyřicet představitelů členů Asociace. „Kromě vstřebání samotných přednášených informací měli naši členové jedinečnou možnost navázat osobní kontakt a  spolupráci přímo se zástupci Google ČR,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška a dále dodává „Taková setkání jsou přínosem i z pohledu získání nových kontaktů, ke kterým se běžně obchodníci nedostanou. Věříme, že naše spolupráce s Gogole ČR bude nadále pokračovat.“

Google workshop byl předposledním ze seminářů a školení, která letos Asociace pro své členy uspořádá. Závěrečné školení v roce 2011 bude zaměřeno na e-mail marketing a ve spolupráci s H1.cz proběhne ve středu 26. října.

 

APEK seminar Google CR 121011                APEK seminar Google CR 121011

 

 

APEK seminar Google CR 121011