Porovnání e-commerce v Maďarsku 2022 proti 2019? Pro členy APEK je připraveno v aktualizaci Studie prodeje do zahraničí!

Publikováno: 12. září 2022

Projekt APEK Studií prodeje do zahraničí patří mezi členy k těm nejoblíbenějším. Od první, která se věnovala e-commerce v Maďarsku, uplynuly tři roky plné překotného vývoje on-line prodeje v celé Evropě. Proto nastal vhodný čas udělat vůbec první aktualizaci a vrátit se na maďarský trh. Jak se posunul a je stále vhodný pro expanzi z Česka? Na to najdou členové APEK odpovědi v nové Studii prodeje do Maďarska 2022!

E-commerce v Maďarsku zažila podobně dramatický růst jako v ostatních státech Evropy v období pandemie COVID-19. Přesto zůstává jedním z nejdostupnějších a nejlákavějších trhů pro české obchodníky, kteří se rozhlíží po vhodném místě pro expanzi svého podnikání. Jsem proto rád, že se nám ve spolupráci s agenturou EasyLink podařilo připravit studii nadupanou informacemi. Své si v ní najdou jak ti, kteří již s Maďarskem mají zkušenosti, tak tak i ti, kteří se na maďarský trh teprve chystají vstoupit. Studii jsme opět koncipovali ve formátu svým způsobem manuálu a věříme, že bude v praxi našim členům velmi užitečná,“ okomentoval vydání novinky výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. „Ještě navíc musím doplnit, že ani Maďarskem letos nekončíme! Již brzy se totiž dočkáme vydání APEK Studie prodeje do Rakouska.

Jaká je tedy hlavní osnova studie? Kterým tématům se věnuje?

  • Základní fakta o Maďarsku a jeho ekonomice
  • Podmínky a předpoklady pro vstup na trh
  • Legislativa a daňová problematika
  • Platební metody
  • Logistika
  • Zkušenosti českých a mezinárodních e-shopů
  • Zákaznická podpora
  • Marketing

 

Distribuce této exkluzivní studie opět probíhá na objednávku. „V případě studií prodej do zahraničí je to již tradicí. Členové obdrží svou studii v pdf obvykle do dvou pracovních dnů od vyplnění žádosti,“ doplňuje Jan Vetyška. „Pro nečleny v tuto chvíli není studie k dispozici vůbec.

Členové APEK mohou novou studii objednávat prostřednictvím objednávkového formuláře.