Nová exkluzivní studie prodeje do Polska je tu! Členové APEK ji mají k dispozici zdarma

Publikováno: 18. červen 2021

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) podporuje své členy ve všech oblastech jejich podnikání. A mezi jednu z těch důležitých je expanze za hranice České republiky. Podruhé v historii APEK představil komplexní studii prodeje do zahraničí – letos zaměřenou na Polsko. Členové asociace ji mají aktuálně k dispozici, jako obvykle je pro ně zdarma.

Prodej do zahraničí a expanze mimo ČR je mezi našimi členy významné téma. Proto se mu dlouhodobě věnujeme, a to jak v rámci eventů, tak i vzdělávacích materiálů. Loňska studie prodeje do Maďarska měla velmi pozitivní ohlas, proto jsme se rozhodli tento projekt dále rozvíjet. Vydali jsme se na tentokrát na sever od našich hranic a zaměřili se na Polsko,“ popisuje výkonný ředitel APEK Jan Vetyška.

Studie prodeje do Polska je komplexním materiálem. E-shopařům může sloužit jako svým způsobem manuál, jelikož v ní najdou vše, co pro vstup na tento zajímavý trh potřebují. V jednotlivých kapitolách je pro čtenáře připraven přehled faktů o Polsku, právních podmínkách pro prodej či daňové problematice. Samozřejmě se ale věnujte také logistice, platebním metodám, marketingu a konkurenci v jednotlivých kategoriích nebo českým e-shopům, které na polském trhu působí.

Bylo naším cílem, aby každý člen APEK, který bude zvažovat prodej do Polska, mohl sáhnout po naší studii a díky ní hned začít s přípravou expanze. Na základě prvních reakcí věříme, že se nám opět podařilo ve spolupráci s agenturou EasyLink vytvořit materiál, který posune podnikání našich členů o krok dál,“ uzavřel Jan Vetyška.

Členové APEK mohou studii objednávat prostřednictvím e-mailu info@apek.cz.