Jak přežít rok 2022? O tom se otevřeně diskutovalo na APEK Event+

Publikováno: 23. červen 2022

Panelovka, otázky z publika a networking u večeře i jen tak u dobrého pití. A jedno společné téma – jak se vypořádat s náročným rokem 2022? To byl APEK Event+ v prostorách hotelu GRAND MAJESTIC v Praze, který přinesl řadu zajímavých informací a otevřených debat.

APEK by měl být mimo dalších aktivit také platformou pro sdílení informací. Bohužel, covidová omezení nás v tomto směru v uplynulých letech hodně brzdila. Proto jsem rád, že se nám konečně povedlo zorganizovat takové setkání, jaké proběhlo ve středu 22. června. Věřím, že jsme se s formátem APEK Event+ vydali správným směrem,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška.

Hlavní část programu patřil panelové diskuzi, kterou moderoval právě Jan Vetyška. Dalšími účastníky byli pánové Martin Kasa (Pilulka.cz), Peter Hajduček (Footshop.cz), Josef Mech (SportObchod.cz) a Pavel Vopařil (Bonami.cz). Ti umožnili nahlédnout na současný stav, v jakém se nacházejí jejich projekty a jak na ně dopadá nynější komplikovaná situace na trhu. Prostor byl samozřejmě i pro dotazy členů. Neméně důležité byl ale následující zbytek večera. Nejen u jídla a pití se všichni otevřeně bavili o dalších otázkách a směřování e-commerce v nejbližších měsících či letech.

Věříme, že všichni zúčastnění si akci užili a budou se těšit na případná další pokračování.