E-Business Forum 2017 se blíží! Nestagnujte. Expandujte!

Publikováno: 22. srpen 2017

Jak nejlépe zvládnout vstup na zahraniční trh a kterými dalšími směry lze expandovat? To se dozvíte již 25. září na E-Business Foru 2017, na které mají členi APEK tradičně výrazně zvýhodněné vstupné!

Zatímco v roce 2016 byla nosným tématem E-Business Fora loajalita zákazníků, letos se budeme věnovat expanzi. A to nejen té do zahraničí. O své zkušenosti a názory se přijde s účastníky již devátého ročníku konference podělit řada významných osobností české e-commerce scény. 

O úvodní slovo se tentokrát postará koordinátor digitální agendy ČR Ondřej Malý. Na něj v první části programu v hlavním sále naváží se svými přednáškami postupně Tomáš Braverman (CEO Heureka.cz a Heureka.sk), Vít Endler (Executive chairman a General manager MALL.pl) a Jan Vraný (Industry head Google). Dále se účastníci můžou těšit například na Tomáše Čupra (zakladatel Rohlik.cz), Petera Irikovského (CEO Exponea), Víta Horkého (Co-founder a CEO Brand Embassy Ltd.) či Michala Hanáčka (CEO Pilulka.cz). Nabitý program přinese také druhý sál Národního domu na Vinohradech, kde se letos EBF koná. Zde se mimo jiné můžou účastníci konference těšit na Štěpána Jandla (marketingový manažer Feedo), Jakuba Šuláka (CEO Shockworks) nebo Jana Mayera (CEO TrendLucid). Kompletní program samozřejmě nabízí řadu dalších přednášejících a také možnost networkingu.

"E-Business Forum připravujeme jako celodenní konferenci již podeváté a je to naše každoročně nejvýznamnější akce. Při pohledu na program se již nyní velmi těším, věřím, se nám podařilo sestavit opět zajímavý mix přednášejících, kteří přinesou jak účastníkům jak praktické příklady, tak i inspiraci do dalšího rozvoje vlastního e-businessu," říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. "Pro členy naší asociace opět platí výrazně zvýhodněné vstupné. Věřím, že dorazí v ještě větší míře než v loňském roce a využijí tak této jedinečné možnosti k získání nových poznatků i setkání s ostatními obchodníky."

E-Business Forum 2017 proběhne v pondělí 25. září 2017 od 9 hodin v Národním domě na Vinohradech a moderovat jej letos bude v hlavním sále Pavlína Louženská. Základní vstupné je ve výši 5 649 Kč, vstupné pro členy APEK je 2 500 Kč.

Kompletní program konference E-Business Forum 2017

Registrace