E-Business Forum 2017 je za dveřmi. Přijďte, inspirujte se a expandujte!

Publikováno: 19. září 2017

Již v pondělí 25. září v Praze na Vinohradech proběhne devátý ročník odborné konference E-Business Forum. Tu pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s agenturou TUESDAY a stejně jako v minulých letech připravila pro účastníky program plný inspirace a rad. A v neposlední řadě nabízí také výjimečnou příležitost pro setkání s přednášejícími odborníky i ostatními podnikateli z e-commerce scény. Pro členy APEK nadále platí zvýhodněná cena vstupného.

E-Business Forum je každoročně naší událostí číslo jedna. Jsem přesvědčený, že se nám opět podařilo sestavit zajímavý program. Celou konferencí se ponese hlavní téma, kterým je expanze. A to nejen ta do zahraničí!“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. „Velmi se těším na přednášky v hlavním sále, ale také na workshopy v sále vedlejším. Přednášející jako Tomáš Čupr, Tomáš Bravermann, Peter Irikovský nebo Jan Vraný jsou zárukou, že si účastníci odnesou inspiraci pro své podnikání a jeho další rozvoj.

E-Business Forum se letos přesunulo do Národního domu na Vinohradech. Program bude probíhat ve dvou sálech, ve kterých si posluchači budou moci vybrat z více než dvaceti přednášek a workshopů. Kompletní program, jenž odstartuje úvodním slovem koordinátor digitální agendy Úřadu vlády ČR Ondřej Malý, začne v 9 hodin. Konferenci uzavře po 17 hodině již tradiční afterparty. Základní vstupné je ve výši 5 649 Kč, vstupné pro členy APEK je 2 500 Kč.

Kompletní program konference E-Business Forum 2017

Registrace na konferenci