Druhá exkurze u člena APEK (MALL.CZ) účastníky opět nadchla!

Publikováno: 16. červen 2016

Jak vypadá logistické zázemí jednoho z největších internetových obchodů v České republice? Co vše jde automatizovat a jak vylepšit celý proces vyřízení objednávky? To vše a mnohem více se dozvěděli účastníci druhé Exkurze u člena APEK, která proběhla tentokrát v MALL.CZ. Průvodcem našich členů se tentokrát stal zakladatel a CEO tohoto významného e-shopu Ondřej Fryc.

"Exkurze u člena APEK je náš nový projekt od členů pro členy. Jsem opravdu nadšený, jaký ohlas od účastníků máme a jaký je o exkurze zájem. Současně musím poděkovat Ondřeji Frycovi, který si na ostatní členy APEK udělal čas a umožnil jim nahlédnout do zákulisí takového e-shopu, jakým MALL.CZ je," říká k proběhlé akci výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. "Věřím, že i v dalších měsících se nám podaří v tomto projektu úspěšně pokračovat a že také další členové budou ochotní se podělit o své praktické zkušenosti z podnikání v e-komerci. Bude-li to možné, chtěli bychom do budoucna vyjednat podobné exkurze také v zahraničí, i když je to zatím spíše přání. Ukazuje se, že o podobná srovnání naši členové velmi stojí," dodává dále Jan Vetyška.
 
Exkurze u člena MALL.CZ zakončila první pololetí roku z pohledu připravovaných akcí APEK. Během prvních šesti měsíců roku 2016 měli členové APEK možnost se zúčastnit těchto projektů: