Chystáte expanzi do zahraničí? Pak je tu pro vás jedinečný projekt - eCommerce Akademie

Publikováno: 15. březen 2017

Celá řada českých e-shopů v současné době zvažuje nebo již spouští expanzi do zahraničí. Trh v České republice je omezený svou velikostí i ekonomickou silou a tak není divu, že se obchodníci rozhlížejí po dalších možnostech, které jim e-komerce nabízí. Prodej do zahraničí však přináší také specifické překážky a úskalí. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a společnosti Google a Acomware se proto společně pustily do jedinečného projektu s cílem komplexně podpořit české obchodníky a spustily eCommerce Akademii.

eCommerce Akademie je zaměřená na e-shopy, které se aktivně zajímají o vstup nebo další expanzi na zahraničních trzích. Během pěti školících dnů nabídne komplexní informace a praktické rady, jak takovou expanzi úspěšně zvládnout. O přednášky se postarají renomovaní odborníci, zástupci e-shopů či dodavatelů a poskytovatelů jednotlivých služeb a řešení. A na jaká konkrétní témata se můžete těšit?

  • Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí
  • Propagace - specifika řízení digitální propagace na zahraničních trzích
  • Distribuce a zákaznický servis
  • Web, IT a data
  • Právo, ochrana spotřebitele a zákaznická podpora
     

eCommerce Akademie startuje 21. dubna 2017, kdy se bude věnovat strategickým a obchodním rozhodnutím ve vztahu k expanzi do zahraničí. Další termíny pak nabídne v průběhu května a června. "Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí takového projektu. Věřím, že s ohledem na kvalitu českých e-shopů, může eCommerce Akademie nastartovat další významný růst naší e-komerce. Při pohledu na jednotlivá témata a seznam přednášejících jsem přesvědčený, že máme možnost se opět v našem byznyse posunout o velký kus dopředu," říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška.

Základní cena za všech 5 dní je 5.000 Kč bez DPH. Registrace na eCommerce Akademii je přenosná a není tedy vázána na jednoho konkrétního účastníka po celou dobu (na každý den tak můžete vyslat jiného zástupce). Členové APEK mají k dispozici slevu ve výši 1.000 Kč bez DPH. "Pro naše členy bude Akademi jistě lákadlem a již nyní se těším na setkání se zástupci e-shopů v jejím průběhu!" uzavřel Jan Vetyška.

A kde se můžou zájemci dozvědět o eCommerce Akademii více či se rovnou registrovat? Na webových stránkách www.ecommerceakademie.cz