Blíží se druhá letošní E-Business Akademie, věnovat se bude budoucnosti on-line plateb

Publikováno: 12. říjen 2017

E-Business Akademie, dlouhodobý projekt Asociace pro elektronickou komerci (APEK), má naplánované své druhé letošní pokračování na středu 25. října 2017. V prostorách ROYAL v Praze na Vinohradech bude hlavním tématem budoucnost on-line plateb, kterým se budou ve svých prezentacích věnovat zajímaví hosté.

E-Business Akademie (EBA), kterou APEK pořádá ve spolupráci s agenturou TUESDAY, se vždy věnuje jednomu konkrétnímu tématu. Zatímco na jaře jsme se zaměřili na nákupní košík, v říjnu nás čekají platební metody. Jaká je jejich budoucnost? Opravdu jsou Češi národem dobírkářů? A jak co nejlépe zjednodušit a zpříjemnit zákazníkům výběr platební metody a samotnou platbu? Na tyto a další otázky se budou snažit hledat odpovědi čtyři odborníci za přispění moderátora Davida Bešky.

V průběhu EBA se postupně představí Jaroslav Kaucký (Premium Fashion Brands), Martin Prunner (PayU), Pavel Sikora (Expense Reduction Analysts) a Jan Bureš (Apotek). Kromě samotných přednášek pak bude pro účastníky také dostatek času na networking, ať již během coffee breaku či po skončení samotné akce.

Kompletní program E-Business Akademie

"Výběr platebních metod je často pro zákazníka jeden z rozhodujících momentů, zda objednávku v konkrétním e-shopu dokončí. Proto si myslíme, že se jedná o důležité téma, kterému by se provozovatelé internetových obchodů měli věnovat. Jsme rádi, že naše pozvání přijali přednášející, kteří nabídnou během celého odpoledne různorodé prezentace. Společně bychom tak měli najít odpověď na otázku, jaká je budoucnost plateb při nákupu na internetu," zve na další díl E-Business Akademie výkonný ředitel APEK Jan Vetyška.

Registrace na EBA probíhá prostřednictvím webových stránek www.tuesday.cz. Členové APEK mohou využít zvýhodněného vstupného.