APEK: Spouštíme nový projekt pro členy – E-LEARNING

Publikováno: 13. říjen 2021

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) řadí vzdělávání svých členů mezi čtyři základní pilíře své činnosti. Dlouhodobě připravuje tematicky zaměřené semináře a webináře, rozsáhlejší eventy či celodenní konferenci. Nyní přichází s novinkou, která vychází z pozitivních ohlasů na živé on-line vzdělávání – e-learning. Ve spolupráci se vzdělávacím portálem Dobrýweb.cz nabídne v první fázi do konce roku 2021 svým členům tři kompletní vzdělávací programy a dva videokurzy v ceně členství, přičemž do budoucna se jejich nabídka a dostupnost bude dále rozšiřovat.

Spuštění e-learningu jako nového projektu je pro nás letos velké téma. Společně s Dobrým webem jsme vše připravovali několik měsíců od první myšlenky až po spuštění. Věříme, že tato novinka doplní úspěšně naši již tak širokou nabídku projektů z oblasti vzdělávání pro členy APEK,“ říká na úvod výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. Díky boomu on-line studia, který přinesla pandemie COVID-19, je zřejmé, že na tento další krok nastal ten správný čas. APEK tak reaguje na stále rostoucí poptávku po on-line vzdělávání.

Každý člen APEK může do konce roku 2021 vyčerpat 3 vzdělávací programy a 2 videokurzy zdarma

Z aktuální nabídky on-line kurzů, kterou najdou členové APEK na portálu e-learningu a která obsahuje zatím šest kompletních vzdělávacích programů, mohou do konce roku využít tři z nich zdarma, respektive v ceně členství. K tomu navíc dva videokurzy bez časového omezení.  V příštím roce se pak rozšíří nabídka kurzů a vzroste také počet vzdělávacích programů pro členy APEK zdarma,“ upřesňuje Jan Vetyška

Samotný proces objednání a zajištění přístupu do světa on-line vzdělávání není nikterak složitý. Člen APEK si na portálu e-learningu vybere kurz, o který má zájem a vloží ho do nákupního košíku. Před vytvořením samotné objednávky dojde k ověření e-mailu a následně už běží standardní vytvoření objednávky. Kontrola, že je uživatel členem Asociace, proběhne na základě zadaného e-mailu, který musí odpovídat některému z kontaktních mailů v databázi APEK.

Je důležité zdůraznit, že počet zdarma dostupných kurzů se vztahuje ke členovi APEK, nikoli k jedné e-mailové adrese. Jestliže by tedy postupně objednávku provedli tři různí zástupci člena na své jméno, bude tím možnost kurzů zdarma vyčerpána.

Prostřednictvím e-learningu reagujeme na poptávku po on-line vzdělávání ze strany našich členů. V kombinaci se semináři s osobní účastí, webináři i komplexními eventy jsme tak úspěšně rozšířili vzdělávací mix, který APEK nyní nabízí. Podařilo se nám tak opět vylepšit jeden z hlavních pilířů naší činnosti,“ uzavírá Jan Vetyška.