APEK semináře jaro 2011

Publikováno: 27. květen 2011

Ve dnech 5. a 26. května 2011 proběhly první z letošních seminářů, které APEK pro své členy připravuje ve spolupráci s H1.cz, a to na téma Google Analytics. Obě školení vedl specialista na dané téma Jan Tichý, s jehož přednáškou panovala mezi zúčastněnými členy Asociace velká spokojenost. Google Analytics tak odstartovaly sérii seminářů, které budou v průběhu června následovat.

Hlavním tématem semináře byla práce s novou verzí Google Analytics, se kterou se mohli účastníci kurzu podrobně seznámit. Dále se uživatele dozvěděli řadu triků pro zpřesnění jejich měření a zvýšení efektivity procesů v rámci e-obchodu.

Celkové hodnocení semináře i zájmu o něj bylo opravdu pozitivní. „Jsme rádi, že se o pořádané semináře strhl takový zájem. V letošním roce se jedná o nový projekt APEKu, který bychom rádi do budoucna dále rozšiřovali," říká výkonný ředitel Asociace Jan Vetyška a dále dodává „V červnu nás čekají ještě dvě další témata, věřím, že si členové v naší nabídce to své najdou."

A jak hodnotí úvodní seminář samotní účastníci? „Jedním slovem perfektní," reagoval Kamil Demuth, který je manažerem projektu Ulozenka.cz. „Věcné, skvěle prezentované a především velice praktické," dodal dále.

Jak uvedl Jan Vetyška, další školení připravené pro členy Asociace nyní následují. Již tradiční právní seminář, který APEK pořádá ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský proběhne 7. června. „Na rozdíl od školení připravených s H1.cz je APEK právní seminář již zaběhlou záležitostí. V minulosti odcházeli účastníci spokojení, proto věřím, že se na seminář přihlásí opět velký počet členů," dodal ředitel Asociace.

Dalším seminářem, který proběhne opět ve spolupráci s H1.cz, je zaměřen na zvyšování konverzních schopností webu. Prvním ze dvou termínů je pondělí 13. června 2011, druhý bude následovat o týden později. Další školení pak budou následovat na podzim.