APEK Partners podruhé, 28. dubna členům představí své služby poskytovatelé e-shopových řešení

Publikováno: 21. duben 2021

V březnu letošního roku spustila Asociace pro elektronickou komerci (APEK) zbrusu nový projekt – APEK Partners. Jak název napovídá, jedná se o formu spolupráce, která přináší další výhody pro všechny členy asociace. Na jedné straně umožňuje poskytovatelům služeb oslovit především provozovatele e-shopů, na straně druhé pak pro eshopaře přináší výhodné nabídky. Po úvodním setkání, které se v březnu věnovalo logistice a doručení zboží, se v rámci druhého takového setkání 28. dubna představí poskytovatelé e-shopových řešení.

APEK Partners jsou příležitostí pro všechny naše členy. Chtěli jsme otevřít prostor pro spolupráci, která nabídne nové možnosti k rozvoji byznysu. A to jak na straně internetového prodeje zboží spotřebitelům, tak ale i na straně navazujících služeb. V dubnu to tedy bude podruhé, kdy poskytneme on-line podium pro vlastní prezentaci – tentokrát novinek a nabídek v oblasti e-shopových řešení,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. Stejně jako v březnu, také tentokrát se mohou posluchači těšit na výhody určené pouze pro ně. „Pro účast na APEK Partners je na straně prezentujících jediná podmínka, a tou je speciální nabídka pro členy asociace. Každá ze společností, které chtějí své služby představit, má možnost se rozhodnout podle svého uvážení.

Větší sepjetí mezi členy APEK prostřednictvím projektu Partners bude pokračovat dlouhodobě. A to jak prostřednictvím dalších eventů, tak i souhrnem zvýhodněných nabídek, které budou od května dostupné na webových stránkách www.apek.cz.