APEK partnerem únorového E-commerce Berlin Expo 2023

Publikováno: 05. prosinec 2022

Stejně jako v předchozích letech je Asociace pro elektronickou komerci (APEK) také letos partnerem E-commerce Berlin Expo, jednoho z nejvýznamnějších evropských e-commerce setkání. Nejen členové asociace mají jedinečnou příležitost zúčastnit se této pure-play e-commerce akce v Německu a stát se tak součástí mezinárodní komunity. Během eventu účastníci potkají největší evropské e-commerce hráče na jednom místě a mohou využiít příležitosti k získání inspirace a navázání nových kontaktů pro své podnikání. Vstupné na akci je přitom zdarma!

E-commerce Berlin Expo 2023 nabízí opět zajímavý mix aktivit:

  • veletrh (se širokou škálou vystavovatelů včetně Shopware, Kaufland, Checkout, SAP, Ekata, Wish, Huboo, Criteo, Meest);
  • odbornou konferenci, v jejímž průběhu se na pěti podiích podělí o své znalosti a zkušenosti experti z celé Evropy. Posluchači se tak můžou inspirovat a najít nové nápady pro další rozvoj svého podnikání. A na jaké přednášky se tedy mohou těšit? Jako každý rok se svými přednáškami na EBE zavítají zástupci nějvýznamnějších společností jako ​​Google, Zalando, Meta, Amazon, Youtube, Douglas, Vodafone, MediaMarktSaturn, BigCommerce, About You, Hubspot, Vodafone, TUI, Henkel a další; 
  • networking - výjimečná příležitost potkat nové tváře a partnery.


Letošní E-commerce Berlin Expo proběhne v prostorách STATION Berlin 23. února 2023. Zařaďte se mezi více než 9 000 návštěvníků, přes 200 vystavovatelů z Německa a 15+ zahraničních trhů a více než 50 speakerů!

Můžete se také podívat na krátké video z minulého ročníku. Pro případné vystavovatele z řad členů APEK navíc může asociace vyjednat slevu 5 %!