APEK partnerem nové knihy pro e-shopaře 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop

Publikováno: 14. červen 2022

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) podpořila jako partner aktuální knižní novinku, která je určena pro začínající i pokročilé podnikatele ze světa e-commerce. Padesát expertů se podělilo o své znalosti a zkušenosti na téměř šesti stech stranách plných zajímavého obsahu. Dobrou zprávou pro členy APEK pak je, že knihu mohou získat zdarma v rámci členství!

Knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop připravila Affiliate síť Dognet. „Jsme rádi, že jsme se mohli stát partnery takového projektu a přinést našim členům další opravdu zajímavý materiál. V knize si své totiž najdou jak začínající, tak i pokročilí on-line podnikatelé,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. Publikace je unikátní i díky skladbě autorů. Celkem padesát se jich podílelo na její přípravě a každý se tak mohl věnovat tématu, které je mu opravdu nejbližší.

Kniha se zabývá tématy od analýzy konkurence a tvorby e-shopu včetně UX, funkcionalit či cenového konfigurátoru, přes obsah, logistiku a informační systémy, až po zákaznický servis, marketingovou propagaci napříč různými kanály i affiliate marketing. Členové APEK byli o způsobu, jak si jí objednat zdarma, informováni prostřednictvím tradičního mailingu. V případě zájmu o další informace se mohou obracet na projektového manažera Martina Svobodu.