APEK opět partnerem E-commerce Berlin Expo, největší e-commerce akce v Německu!

Publikováno: 01. listopad 2023

Jako již tradičně je Asociace pro elektronickou komerci (APEK) partnerem E-commerce Berlin Expo, největšího e-commerce setkání v Německu, které tentokrát proběhne 22. února 2024! Tento event nabízí jedinečný mix veletrhu a odborné konference. Účastníci tak mají možnost v rámci jedné získat nové kontakty pro své podnikání, sdílet mezinárodní zkušenosti a načerpat novinky a informace od odborníků z celé Evropy. Vstupné je přitom zcela zdarma!

E-commerce Berlin Expo proběhne již poosmé, a to v prostorách STATION Berlin, kam by mělo dorazit více než 10 000 účastníků ze všech odvětví e-commerce. V rámci veletrhu se mohou návštěvníci těšit na více než 280 poskytovatelů služeb z Německa a 30 dalších zahraničních trhů. Jedná se tedy o velkou příležitost seznámit se s nejnovějšími řešeními a inovacemi v odvětví elektronického obchodu.
 
Současně nabízí E-commerce Berlin 2024 široký program odborné konference, na které se představí více než 70 odborníků z oboru e-commerce, kteří budou sdílet své znalosti na několika podiích a při workshopech. S více než 10 000 zástupci internetových obchodů, maloobchodníků, výrobců a velkoobchodníků představuje tato událost jedinečnou příležitost k networkingu, sdílení nápadů a rozvoji spolupráce napříč Evropou.
 
Účast na akci je zcela zdarma, stačí pouze provést on-line registraci na webových stránkách Expa. Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost k rozvoji vašeho podnikání, rozšíření kontaktů a příležitosti seznámit se s novinkami v mezinárodní e-commerce! A jak to v Berlíně vypadalo vloni? Na to se můžete podívat na krátkém videu.
 
Zaregistrujte se zdarma ještě dnes!