APEK má nového výkonného ředitele

Publikováno: 05. říjen 2006

Praha, 5. října 2006 – Výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK), nejvýznamnější autority v elektronickém obchodu v České republice, byl jmenován Jan Vetyška.

Jan Vetyška (25) se rozvoji českého internetu věnuje již více jak 7 let. Pod jeho vedením vznikly desítky webových projektů. V posledních letech se specializoval na internetový marketing a návratnost investic do internetových projektů. Jan Vetyška působil mimo jiné jako projektový manažer ve společnostech Economia OnLine či Internet Info, kde byl součástí týmu věnujícího se projektu Dobrý web. Mezi jeho záliby patří především sport, aktivně se věnuje kopané a golfu.

 

„S neustále se zvyšující popularitou oboru e-commerce stoupá i význam Asociace, je potřeba se stále více aktivně věnovat kvalitě produktů a služeb dostupných na internetu“ říká Jan Vetyška a dodává: „Za důležité považuji také informování veřejnosti o specifikách elektronického obchodování a zároveň o garancích, které APEK poskytuje.“ Jan Vetyška se chystá pokračovat v práci, kterou započali jeho předchůdci a zároveň slibuje členům Asociace řadu novinek jako například vícestupňové certifikace, zajímavé semináře či komplexní studie z oblasti elektronického obchodování.

 

 

 

O APEKu

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více než sedmdesáti firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Cílem asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Jedním z hlavních projektů APEKu je certifikace internetových obchodů. Více informací na www.apek.cz