APEK Eventy se rozjíždí naplno! Osobně, on-line, v malém i velkém formátu

Publikováno: 05. září 2022

Po letní přestávce odstartovaly tradiční APEK Eventy prvním seminářem na téma „Keboola + základy SQL“ s osobní účastí ve středu 7. září. A na toto školení naváže tradičně řada dalších akcí různého formátu. Na členy APEK čekají další off-line semináře v Praze, webináře na ZOOMu a také APEK Event+ nebo APEK EU Day. Kalendář na webu apek.cz se plní a členové se tak mají na co těšit!

Do jednoho z hlavních pilířů činnosti Asociace pro elektronickou komerci (APEK), vzdělávání, patří semináře s osobní účastí řadu let. Během covidové pandemie ale proběhl přesun do on-line prostředí webinářů. Díky tomu čeká na členy na podzim zajímavá směs: „Pro letošní podzim jsme připravili mix seminářů v Praze a on-line webinářů. Pro některé typy školení je vhodnější se setkat osobně, webináře zase šetří čas a umožní přístup většímu počtu účastníků. Zatím ovšem není v plánu hybridní model. Rozhodně ale věříme, že se setkáme s co největším počtem členů, ať už naživo nebo on-line,“ uvádí výkonný ředitel APEK Jan Vetyška a dodává: „Chtěl bych ještě víc než kdy jindy apelovat na zájemce o semináře s osobní účastí, aby svoji registraci dělali zodpovědně s ohledem na ostatní členy. Míst je totiž oproti webinářům omezené množství. A samozřejmě je vhodné i věnovat pozornost tomu, na jaký typ akce se účastník hlásí, aby nedošlo k omylu.“ I nadále budou v členské zóně webu apek.cz k dispozici videozáznamy z většiny vzdělávacích akcí, jak je dlouhodobě zvykem.

Kromě tradičních školení přijdou na řadu také speciální akce. „V červnu jsme se sešli poprvé ve formátu APEK Event+, tedy velmi otevřené diskuzní platformě. Na prvním setkání jsme se věnovali aktuální krizi a jejímu řešení, v úterý 13. září nepřímo navážeme a budeme se bavit o vánoční sezoně 2022. Budou Vánoce příležitostí, nebo hrozbou? Na tuto podvečerní diskuzi se opravdu těším a věřím, že bude opět plná názorů a námětů,“ říká Jan Vetyška. V neposlední řadě pak asociace pro členy připravuje APEK EU Day. Ten bude zaměřený na Rakousko a měl by proběhnout v závěru září. „EU Day připravujeme k vydání nové Studie prodeje do zahraničí. Myslím, že při pohledu na plán všech akcí se mají členové na podzim opravdu na co těšit!

Registrace na všechny akce bude probíhat on-line. Možnost přihlášení je obvykle spuštěna 14 dní před událostí. Přehled plánovaných APEK Eventů najdou členové nadále v kalendáři akcí na webu apek.cz.