APEK E-commerce Awards 2014 - získejte ocenění pro Váš projekt!

Publikováno: 31. červenec 2014

Povedlo se Vám v posledním roce spustit nový netradiční e-shop? Přišli jste s originálním nápadem, díky kterému se Vám zvýšily tržby? Prodáváte nově na zahraničních trzích? Upravili jste design či nákupní proces, díky nové nabídce se k Vám zákazníci jen hrnou? Přihlaste se do APEK E-commerce Awards 2014 a reprezentujte ČR se svým projektem na evropském poli!

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy nové ocenění, jehož cílem je vyhodnocení novinek, inovací a úspěšných aktivit v rámci jejich projektů. V průběhu srpna budou mít všichni členové možnost se do AEA 2014 přihlásit. V první fázi pak odborná porota vybere tři nejlepší soutěžící.

Představitelé těchto projektů se následně budou prezentovat během tradiční konference E-Business Forum, jejíž účastníci svým hlasováním určí celkového vítěze. Na zástupce nejúspěšnějšího počinu nakonec čeká zajímavá odměna - možnost reprezentovat Českou Republiku na celoevropském E-commerce Global Summitu v roce 2015.

A jaká jsou kritéria pro účast v soutěži APEK E-commerce Awards?

Po obdržení všech přihlášek a podkladů vybere odborná porota tři nejoriginálnější a nejzajímavější projekty. Celkového vítěze prvního ročníku APEK E-commerce Awards pak vyberou účastníci šestého ročníku odborné konference E-Business Forum v září 2014.

Co čeká na vítěze soutěže?

Pro účast v soutěži APEK E-commerce Award je třeba vyplnit přihlášku a odeslat jí do 31. 8. 2014. Přihlášku ve formátu MS Word můžou zájemci o účast vyplnit a zaslat na e-mail info@apek.cz či využít online dotazníku.