Česká média o e-commerce

7.
pro
tn.nova.cz

Polovina Čechů nakoupí na Vánoce přes internet.

Během letošních Vánoc už téměř pět miliónů českých občanů pořídí alespoň část vánočních dárku v e-obchodech. V úterý o tom informovala Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

7.
pro
www.tyden.cz

Internetové obchody zažijí před Vánoci hotové "žně"

Tržby tuzemských internetových obchodníků před letošními Vánoci přesáhnou 11 miliard korun, což je o dvě miliardy korun více než loni. Alespoň část dárků přes internet pořídí pět milionů Čechů, tedy proti loňsku o půl milionu více. Uvedla to dnes Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

7.
pro
aktualne.centrum.cz

E-shopy věří, že letos utrží o 2 miliardy víc než loni

Platy rostou jen pomalu, nezaměstnanost nijak neklesá, ale majitelé internetových obchodů v Česku očekávají, že jim lidé letos před Vánoci nasypou do pokladen o dvě miliardy korun víc než loni.

2.
pro
www.e15.cz

Internet objevuje stále víc obchodníků

Prodeje přes internet nabírají na síle. Mnozí obchodníci vidí v e-shopech spíše příležitost, jak lidi přimět k nakupování než konkurenci ke stávajícím kamenným prodejnám. „Spuštění on-line obchodu je logickým krokem v rozvoji naší sítě,“ říká mluvčí Teska Eva Karasová. Nakupování přes internet nabídne Tesco příští rok, zákazníci o něj podle…

23.
lis
www.rozhlas.cz

Zájem Čechů o nákupy po internetu stále stoupá

Češi čím dál tím víc nakupují po internetu. Podle některých odhadů by letos mohli po síti utratit až 40 miliard korun. Internetové prodeje by se letos mohly podílet na tuzemském maloobchodním obratu až z pěti procent. Informovaly o tom Hospodářské noviny.

23.
lis
hn.ihned.cz

Češi letos utratí po síti rekordní sumu peněz

Kvůli krizi hledají Češi levnější zboží na síti Zákazníci nejčastěji utrácejí za spotřební elektroniku.

22.
lis
www.lupa.cz

V elektru už internetové obchody zvítězily nad kamenem

Internetové obchody definitivně v některých segmentech trhu převálcovaly obchody kamenné. Kde se to stalo zřejmé? V segmentu elektra! Podívejme se na to.

12.
lis
www.lupa.cz

CIF2010: a už se zase čile obchoduje

Elektronické obchodování a prodej na všechny způsoby. Slevy jako způsob marketingu, dražba jako způsob stanovení ceny. I to byla témata letošní konference CIF2010.

8.
lis
www.lupa.cz

Ochrana údajů v EU: je čas na změny?

Evropský systém ochrany osobních údajů má projít revizí. Otevírá se veřejná diskuse nad navrhovanými změnami, jež dopadnou i na Internet a online sociální sítě.