Partneři Asociace

Svaz obchodu a cestovního ruchu České republiky

www.socr.cz

APEK je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky (Czech Confederation of Commerce and Tourism). Internetové obchodníky APEK zastupuje i v předsednictvu SOCR prostřednictvím ing. Suchánka. SOCR je nezávislé, dobrovolné a otevřené profesní sdružení právnických a fyzických osob v obchodě, v cestovním ruchu a v odvětvích a oborech navazujících, které se sdružily na ochranu a prosazování svých hospodářských a sociálních zájmů v souladu s právními předpisy ČR.

Národní politika kvality

www.npj.cz

V roce 2003 udělila Rada České republiky pro jakost a Řídící výbor programu Česká kvalita Asociaci pro elektronickou komerci osvědčení o zařazení značky "APEK Certifikovaný obchod" do vládního programu Česká kvalita. Na základě tohoto osvědčení správce značky (Asociace pro elektronickou komerci) a společnosti, které jsou držiteli značky "APEK Certifikovaný obchod", mají právo vedle této značky používat i značku Česká kvalita. Další informace o certifikacích se dozvíte zde.

CZ.NIC

www.nic.cz

CZ.NICCZ.NIC, z. s. p. o., je zájmové sdružení právnických osob, založené roku 1998 předními poskytovateli internetových služeb. V současné době má 101 členů. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových jmen .CZ a 0.2.4.e164.arpa (ENUM), zabezpečení provozu domény nejvyšší úrovně CZ a osvěta v oblasti doménových jmen. V současné době se sdružení intenzivně věnuje rozšiřování technologie DNSSEC a služby mojeID, rozšiřování a vylepšování systému správy domén a podpoře nových technologií a projektů, prospěšných pro internetovou infrastrukturu v České republice.

 

Ecommerce Europe

http://www.ecommerce-europe.eu

Ecommerce Europe je asociace sdružují více než 5.000 společností, které prodávají zboží nebo služby online zákazníkům po celé Evropě. Asociace, kterou založily největší národní e-commerce sdružení napříč kontinentem, si klade za cíl zlepšit postavení internetového podnikání pomocí právní podpory, komunikace a networkingu mezi jednotlivými členy. Ecommerce Europe také připravuje souhrnná data o e-podnikání v celé Evropě a podporuje toto odvětví při vyjednávání v Bruselu.

CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS