Proběhla snídaně s novináři na téma 20 let internetu v ČR - jak se vyvíjí česká e-komerce?

21.02.2012
Praha, 21. února 2012 - Výkonný ředitel APEK Jan Vetyška se dnes setkal s novináři v rámci pravidelných snídaní jako zástupce internetových obchodů ve Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Během prezentace představil vývoj e-komerce od roku 2001, kdy obraty e-shopů poprvé překonaly magickou hranici 1 miliardy Kč.

V roce 2011 již celkový objem obratů dosáhl 37 miliard Kč a zkušenost s nakupováním po internetu udělalo více než 5 milionů obyvatel ČR. "Při příležitosti výročí 20 let od připojení ČR k celosvětové síti jsme měli možnost se ohlédnout za dosavadním vývojem české e-komerce," uvedl výkonný ředitel Asociace Jan Vetyška. "Věříme, že dosavadní růst prodeje po internetu bude mít nadále vzrůstající tendenci. K tomu by měly kromě pozitivních zkušeností sloužit také rozšiřující se služby, které internetoví prodejci svým zákazníkům nabízejí," dodal Vetyška.

  APEK - setkani s novinari 21. 2. 2012

APEK - setkani s novinari 21. 2. 2012

APEK - setkani s novinari 21. 2. 2012

 

Vytisknout
CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS