Novinky z APEK

E-Business Forum 2015 odhalilo budoucí trendy v e-komerci!

23.09.2015
PJml_EBF2015_024.jpg

Sedmý ročník odborné konference E-Business Forum 2015, který Asociace pro elektronickou komerci (APEK) tradičně v září pořádá, je za námi. Zaplněný sál v kongresovém centru U Hájků v Praze měl možnost shlédnout celou řadu inspirativních a zajímavých přednášek, ale také workshopů a case studies. Mluvilo se o tom, které segmenty v české e-komerci rostou a na které se tedy zaměřit, stejně jako o nové generaci nakupujících či stále větší síla market places ve světě. EBF 2015 tak nabídlo posluchačům spoustu zajímavých námětů a myšlenek.

E-událost podzimu se blíží, E-Business Forum 2015 přináší to nejlepší z ČR i ze zahraničí!

11.09.2015

Již posedmé se majitelé, manažeři a odborníci z celé české e-komerce sejdou na jednom místě. E-Business Forum 2015, konference pořádaná Asociací pro elektronickou komerci (APEK), proběhne 22. září v pražském Kongresovém centru U Hájků. Odborné setkání láká na celou řadu zajímavých přednášek a workshopů, které si pro ně připravili ti nejlepší možní přednášející.

European E-commerce Awards 2015 znají své vítěze – uspěl prodejce autopotřeb a obchody s módou

17.06.2015

Výroční ceny European E-commerce Awards vyhlašované nadnárodní asociací Ecommerce Europe poznaly své letošní vítěze během Ecommerce Summitu 2015 v Barceloně. Mezi národními prodejci uspěl irský projekt MicksGarage.com. Pure player awarad získal módní e-shop asos.com a Omnichannel Award suitsupply.com.

Je tu nová generace zákazníků, roste síla marketplaces a přeshraniční prodej, vzkázali evropští odborníci z Barcelony

15.06.2015

Evropská nadnárodní asociace Ecommerce Europe uspořádala během druhého červnového týdne v Barceloně jednu z nejvýznamnějších e-konferencí letošního roku – Ecommerce Summit 2015. Mezi hlavní témata konference patřil nástup nové generace zákazníků ruku v ruce s rozvojem internetu věcí, rostoucí význam marketplaces a přeshraničí prodej. Jaké jsou tedy aktuální vize v Evropě?

APEK EVENT: Kam se ubírá personalizace v e-shopech?

21.05.2015

Ve středu 20. května proběhla další z řady akcích pořádaných pro členy APEK. Tentokrát se nejednalo o klasický seminář, ale o tematicky zaměřené odpoledne, během kterého měli účastníci možnost slyšet celkem šest přednášek a také velmi inspirativní panelovou diskuzi. To vše na ožehavé téma - personalizace v e-komerci.

APEK ohlédnutí duben 2015

Připravili jsme přehled hlavních událostí v APEKu za měsíc duben.

Ve středu 13. 5. proběhla první letošní E-Business Akademie

13.05.2015

Ve středu 13. května proběhla v prostorách Café Louvre v Praze první letošní E-Business Akademie. Tu pořádal APEK ve spolupráci s agenturou TUESDAY a věnovala se prodeji potravin online a v jejím průběhu se představily čtyři projekty, které se do tohoto stále mladého segmentu odhodlaně pustily. Posluchačům se tak před závěrečnou panelovou diskuzí postupně představili Potravinydomu.cz, Tesco online potraviny, Košík.cz a Rohlík.cz.

APEK a Ecommerce Europe - setkání „u kulatého stolu“ se vydařilo!

30.04.2015

Ve středu 29. dubna 2015 pořádala pro své členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s nadnárodní asociací Ecommerce Europe „kulatý stůl“ na téma přeshraničního prodeje v EU. Během akce pak Richard van Welie také představil aktuální projekty, které Ecommerce Europe připravuje a na kterých se APEK podílí. Po skončení oficiální části měli účastníci možnost věnovat se networkingu.

Národní konvent a APEK: Jaké jsou hlavní bariéry pro e-prodej do zahraničí?

24.04.2015

Jednotný digitální trh Evropské unie je šance pro hospodářský růst a tisíce nových pracovních míst. Takto se vyjádřil předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a vybídl tak nepřímo jednotlivé členské státy k zamyšlení a aktivitě nad tématem, jak jednotný digitální trh v EU dále rozvíjet. A právě tomuto tématu se věnovalo setkání „u kulatého stolu“, pořádané Národním konventem v pátek 24. dubna 2015. Otázky, kterými se skupina odborníků v rámci setkání věnovala, byly celkem tři.

APEK vydal volně dostupnou Studii e-shopových řešení!

30.03.2015

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) vydala další ze svých studií, tentokrát na téma E-shopová řešení. Studie, která je zdarma pro členy i nečleny APEK, se věnuje primárně volně dostupným a prefabrikovaným ("krabicovým") e-shopovým řešením. Je určena především pro začinající internetové podnikatele.

předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS