Novinky z APEK

E-Business Akademie má za sebou první téma - logistika v eshopech

10.04.2014

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) letos ve spolupráci s agenturou TUESDAY Business Network spustila další ze svých vzdělavácích projektů - E-Business Akademie. Na rozdíl od seminářů a workshopů určených pouze pro členy je minisérie EBA určena pro celou širokou e-commerce veřejnost. První z odborných setkání proběhlo ve středu 9. dubna v Café Louvra v Praze na téma "Logistika e-shopů".

Eshopista - příběhy úspěšných e-podnikatelů

09.04.2014

Osobní příběhy a zkušenosti úspěšných podnikatelů na internetu nabídne série moderovaných diskusí se zapojením publika, na jejichž organizaci spolu s dalšími ecommerce partnery od dubna spolupracujeme. První diskuse se uskuteční 24. dubna v Praze a na příběhu Pavla Hrstky z Lékárna.cz prozradí, jak chytrým marketingem nahradit výpadek čtvrtiny tržeb, generovaných pomocí Google Adwords. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) se zařadila mezi partnery tohoto projektu, který pořádá společnost ACOMWARE.

V únoru další tři semináře - právní v Praze i Brně

05.02.2014

Po úvodních lednových workshopech si pro své členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila další tři semináře na únor. Prvním z nich bude "Off-page SEO" s Lukášem Pítrou, následovat bude pražský "Právní seminář k NOZ" s JUDr. Josefem Aujezdským a na konci měsíce "Maximalizace výkonu reklamy ve vyhledávání" s Petrou Větrovskou. Hned na začátku března pak proběhne druhý "Právní seminář k NOZ", tentokrát v Brně.

Členové APEK mají za sebou letošní první workshop!

27.01.2014

Prvním z řady letošních akcí pro členy APEK byl v pondělí 27. ledna workshop na téma "Poznej svého zákazníka - analýza klíčových slov". Přednášející Pavel Ungr se zaměřil tentokrát na maximálně praktický přístup a tak si účastníci mohli vše hned na místě vyzkoušet ve vztahu ke svým internetovým obchodům.

Jarní semináře APEK startují!

20.01.2014

Minimálně 11 seminářů si Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila na jaro 2014 pro své členy. Ti mají na školení vždy vstup zdarma! První akce, na které se členové již mohou registrovat, jsou workshopy "Poznejte své návštěvníky - analýza klíčových slov" a "Jak zpracovat analýzu klíčových slov a navrhnout strukturu webu".

PF 2014

23.12.2013

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014 přeje nejen svým členům Asociace pro elektronickou komerci

Nový občanský zákoník se blíží, APEK radí svým členům

10.12.2013

Účinnost Nového občanského zákoníku (zákona č. 89 / 2012 Sb.) se nezadržitelně blíží. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) tedy připravila pro své členy souhrn nejdůležitějších novinek, které se dotýkají především internetového prodeje. Zároveň probíhá finalizace APEK Vzorových obchodních podmínek.

Po právním semináři přijde "Prodej do zahraniči"

22.10.2013

V pondělí 21. října 2013 proběhl v Praze - Strašnicích druhý letošní právní seminář. Stejně jako v předchozích letech měl hlavní slovo JUDr. Josef Aujezdský z advokátní kanceláře Mašek, Kočí, Aujezdský. Hlavním tématem byly tentokrát změny, které přinese od 1. ledna 2014 do podnikání na internetu nový občanský zákoník.

Semináře APEK pokračují také v říjnu

09.10.2013

V první polovině října se členové APEK měli možnost zúčastnit hned dvou seminářů. Prvním z nich byly Google Analytics II. s Janem Tichým, druhým potom SEO pro rok 2014 s Lukášem Pítrou. Do konce měsíce proběhne ještě Právní seminář zaměřený na novinky platné od 1. 1. 2014 a také panelová diskuze na téma "Prodej do zahraničí".

Proběhl pátý ročník konference E-Business FORUM

24.09.2013
E-Business FORUM 2013

V pondělí 23. září 2013 proběhl již pátý ročník odborné konference E-Business FORUM, kterou pořádá Asociace pro elektronickou komerci. O organizaci se tradičně ve spolupráci s APEK starala agentura TUESDAY Business Network. Více než 20 přednášejících a přes 200 účastníků se v pražském SaSaZu postaralo o zajímavý průběh plný informací a nových nápadů.

předchozí 1 2 3 4 5 6 7
CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS