Novinky z APEK

APEK startuje podzimní semináře pro své členy!

16.09.2014

Po úspěšných jarních školeních a workshopech a "letních prázdninách" přichází další série seminářů připravených Asociací pro elektronickou komerci. Na všechna školení, jejichž aktuální přehled je vždy v sekci "Odborné semináře a akce", je již tradičně pro členy APEK vstup zdarma.

APEK E-commerce Awards 2014 - získejte ocenění pro Váš projekt!

31.07.2014

Povedlo se Vám v posledním roce spustit nový netradiční e-shop? Přišli jste s originálním nápadem, díky kterému se Vám zvýšily tržby? Prodáváte nově na zahraničních trzích? Upravili jste design či nákupní proces, díky nové nabídce se k Vám zákazníci jen hrnou? Přihlaste se do APEK E-commerce Awards 2014 a reprezentujte ČR se svým projektem na evropském poli!

Ohlédnutí za APEK semináři v prvním pololetí

02.07.2014

Krátké video ohlédnutí za APEK semináři, které proběhli v první polovině roku 2014, jsme si pro členy i nečleny připravili na začátek letních prázdnin. V sestřihu můžete vidět všechny naše přednášející, kteří se s našimi posluchači podělili o své vědomosti.

APEK také letos partnerem WebTop100 - zvýhodnění pro členy!

09.06.2014

Asociace pro elektronickou komerci je i letos partnerem soutěžního žebříčku E-shopy v kategorii firemní web v prestižní soutěži WebTop100. Stejně jako v loňském roce tedy mají členové Asociace možnost přihlásit se do této největší soutěže firemních webů v České republice za zvýhodněných podmínek (do 30. 6. 2014).

Druhý Eshopista – Příběh Romana Blažka ze Snowboards.cz

19.05.2014

Do dvou let budu jednička na sportovním trhu!

Příběh jedné 100milionové one-man-show

Největší tuzemský eshop se snowboardy Snowboards.cz zažil ve své historii skutečný free-ride. Cesta 100milionové „one-man show“ začínala v malé kamenné prodejně  ve Vrchlabí a vedla přes uvedení vlastní značky Westige, která ho katapultovala na jedničku v oboru, až k současnému cíli - vybudovat největší sportovní eshop.

E-Business Akademie má za sebou první téma - logistika v eshopech

10.04.2014

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) letos ve spolupráci s agenturou TUESDAY Business Network spustila další ze svých vzdělavácích projektů - E-Business Akademie. Na rozdíl od seminářů a workshopů určených pouze pro členy je minisérie EBA určena pro celou širokou e-commerce veřejnost. První z odborných setkání proběhlo ve středu 9. dubna v Café Louvra v Praze na téma "Logistika e-shopů".

Eshopista - příběhy úspěšných e-podnikatelů

09.04.2014

Osobní příběhy a zkušenosti úspěšných podnikatelů na internetu nabídne série moderovaných diskusí se zapojením publika, na jejichž organizaci spolu s dalšími ecommerce partnery od dubna spolupracujeme. První diskuse se uskuteční 24. dubna v Praze a na příběhu Pavla Hrstky z Lékárna.cz prozradí, jak chytrým marketingem nahradit výpadek čtvrtiny tržeb, generovaných pomocí Google Adwords. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) se zařadila mezi partnery tohoto projektu, který pořádá společnost ACOMWARE.

V únoru další tři semináře - právní v Praze i Brně

05.02.2014

Po úvodních lednových workshopech si pro své členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila další tři semináře na únor. Prvním z nich bude "Off-page SEO" s Lukášem Pítrou, následovat bude pražský "Právní seminář k NOZ" s JUDr. Josefem Aujezdským a na konci měsíce "Maximalizace výkonu reklamy ve vyhledávání" s Petrou Větrovskou. Hned na začátku března pak proběhne druhý "Právní seminář k NOZ", tentokrát v Brně.

Členové APEK mají za sebou letošní první workshop!

27.01.2014

Prvním z řady letošních akcí pro členy APEK byl v pondělí 27. ledna workshop na téma "Poznej svého zákazníka - analýza klíčových slov". Přednášející Pavel Ungr se zaměřil tentokrát na maximálně praktický přístup a tak si účastníci mohli vše hned na místě vyzkoušet ve vztahu ke svým internetovým obchodům.

Jarní semináře APEK startují!

20.01.2014

Minimálně 11 seminářů si Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila na jaro 2014 pro své členy. Ti mají na školení vždy vstup zdarma! První akce, na které se členové již mohou registrovat, jsou workshopy "Poznejte své návštěvníky - analýza klíčových slov" a "Jak zpracovat analýzu klíčových slov a navrhnout strukturu webu".

předchozí 1 2 3 4 5 6 7
CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS