Novinky z APEK

APEK spolupracuje s Heureka.cz

03.11.2014

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) se domluvila s provozovatelem portálu Heureka.cz na spolupráci a v současné době tak držitelé certifikátu APEK - Certiifkovaný obchod naleznou logo certifikátu na profilu svého e-shopu. Heuréka tak rozšířila seznam nákupních rádců a srovnávačů cen, které již logo APEK - Certifikovaný obchod prezentují.

Vyprodané E-Business Forum 2014 přineslo řadu osobností a námětů nejen pro e-shopy

26.09.2014

Veleúspěšný šestý ročník má za sebou E-Business Forum, největší česká odborná konference z oblasti e-komerce. EBF 2014, jehož pořadatelem byla tradičně Asociace pro elektronickou komerci (APEK), přilákalo 300 posluchačů, kteří mohli sledovat přednášky a workshopy téměř 30 přednášejících. A co všechno se tedy letos probíralo?

APEK startuje podzimní semináře pro své členy!

16.09.2014

Po úspěšných jarních školeních a workshopech a "letních prázdninách" přichází další série seminářů připravených Asociací pro elektronickou komerci. Na všechna školení, jejichž aktuální přehled je vždy v sekci "Odborné semináře a akce", je již tradičně pro členy APEK vstup zdarma.

APEK E-commerce Awards 2014 - získejte ocenění pro Váš projekt!

31.07.2014

Povedlo se Vám v posledním roce spustit nový netradiční e-shop? Přišli jste s originálním nápadem, díky kterému se Vám zvýšily tržby? Prodáváte nově na zahraničních trzích? Upravili jste design či nákupní proces, díky nové nabídce se k Vám zákazníci jen hrnou? Přihlaste se do APEK E-commerce Awards 2014 a reprezentujte ČR se svým projektem na evropském poli!

Ohlédnutí za APEK semináři v prvním pololetí

02.07.2014

Krátké video ohlédnutí za APEK semináři, které proběhli v první polovině roku 2014, jsme si pro členy i nečleny připravili na začátek letních prázdnin. V sestřihu můžete vidět všechny naše přednášející, kteří se s našimi posluchači podělili o své vědomosti.

APEK také letos partnerem WebTop100 - zvýhodnění pro členy!

09.06.2014

Asociace pro elektronickou komerci je i letos partnerem soutěžního žebříčku E-shopy v kategorii firemní web v prestižní soutěži WebTop100. Stejně jako v loňském roce tedy mají členové Asociace možnost přihlásit se do této největší soutěže firemních webů v České republice za zvýhodněných podmínek (do 30. 6. 2014).

Druhý Eshopista – Příběh Romana Blažka ze Snowboards.cz

19.05.2014

Do dvou let budu jednička na sportovním trhu!

Příběh jedné 100milionové one-man-show

Největší tuzemský eshop se snowboardy Snowboards.cz zažil ve své historii skutečný free-ride. Cesta 100milionové „one-man show“ začínala v malé kamenné prodejně  ve Vrchlabí a vedla přes uvedení vlastní značky Westige, která ho katapultovala na jedničku v oboru, až k současnému cíli - vybudovat největší sportovní eshop.

E-Business Akademie má za sebou první téma - logistika v eshopech

10.04.2014

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) letos ve spolupráci s agenturou TUESDAY Business Network spustila další ze svých vzdělavácích projektů - E-Business Akademie. Na rozdíl od seminářů a workshopů určených pouze pro členy je minisérie EBA určena pro celou širokou e-commerce veřejnost. První z odborných setkání proběhlo ve středu 9. dubna v Café Louvra v Praze na téma "Logistika e-shopů".

Eshopista - příběhy úspěšných e-podnikatelů

09.04.2014

Osobní příběhy a zkušenosti úspěšných podnikatelů na internetu nabídne série moderovaných diskusí se zapojením publika, na jejichž organizaci spolu s dalšími ecommerce partnery od dubna spolupracujeme. První diskuse se uskuteční 24. dubna v Praze a na příběhu Pavla Hrstky z Lékárna.cz prozradí, jak chytrým marketingem nahradit výpadek čtvrtiny tržeb, generovaných pomocí Google Adwords. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) se zařadila mezi partnery tohoto projektu, který pořádá společnost ACOMWARE.

V únoru další tři semináře - právní v Praze i Brně

05.02.2014

Po úvodních lednových workshopech si pro své členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila další tři semináře na únor. Prvním z nich bude "Off-page SEO" s Lukášem Pítrou, následovat bude pražský "Právní seminář k NOZ" s JUDr. Josefem Aujezdským a na konci měsíce "Maximalizace výkonu reklamy ve vyhledávání" s Petrou Větrovskou. Hned na začátku března pak proběhne druhý "Právní seminář k NOZ", tentokrát v Brně.

předchozí 1 2 3 4 5 6 7
CA

Ověřte si certifikaci obchodu / člena


Stačí, když z adresního řádku Vaše prohlížeče zkopírujete do našeho formuláře adresu stránky, kde se právě nacházíte a odkaz odešlete.
více o certifikátu APEK
Výroba webových stránek Neternity.cz, publikační systém Atrium CMS